Kinny Zimmer zagrał spontaniczny koncert. Cena biletu była zaskakująca!

2022-06-28 12:21
kinny
Autor: SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS/Polska Press/East News Kinny Zimmer zagrał w Warce

24 czerwca 2022 w Warce odbył się koncert wschodzącej gwiazdy polskiej sceny rapowej - Kinny’ego Zimmera. Wydarzenie odbyło się w Przystani na Winiarach i miało nawiązywać do nietypowej akcji, którą raper zorganizował kilka lat temu. Jaka historia kryje się za spontanicznym koncertem Kinny’ego Zimmera?

Jeden z najgłośniejszych raperów 2022 roku - Kinny Zimmer wystąpił w Warce! Jego pierwszy solowy koncert odbył się 24 czerwca w Przystani w Winiarach o godzinie 20:30. O wydarzeniu artysta poinformował dzień wcześniej na swoim Instagramie, a bilety kosztowały zaledwie 10 złotych. Miał to być klimatyczny koncert, w ważnym dla rapera miejscu. Dlaczego Kinny Zimmer zdecydował się zagrać właśnie w Warce? Kryje się za tym bardzo ciekawa historia, która nawiązuje to autorskiej akcji rapera sprzed lat. 

White 2115 i Kinny Zimmer we wspólnym utworze. Pierwszy Raz polskim hitem lata?

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

Travis Scott w Warce

3 lata temu Kinny Zimmer zorganizował akcję pod tytułem Travis Scott w Warce. Gdzie na plakacie widniał jako support znanego rapera. 3 lata później w tym samym miejscu zorganizował swój pierwszy solowy koncert.

Bilety za 10 złotych

Kinny Zimmer to ni pierwszy raper, który zdecydował się zorganizować koncert w niewielkim mieście, na który bilety kosztowały bardzo niewiele. W maju tego roku, Quebonafide zorganizował trasę koncertową po małych miastach - bilet na każde z wydarzeń kosztował 10 złotych.

Sonda
Lubisz Kinny'ego Zimmera?

Kinny Zimmer - kim jest?

Kinny Zimmer to objawienie muzycznego rynku 2021 i hip-hopowa nadzieja w 2022. Młody raper zdobył popularność za sprawą megahitu Rozmazana kreska. Utwór błyskawicznie przekroczył milion odtworzeń w serwisach streamingowych, a jego teledysk w 3 tygodnie miał już ponad 4 miliony wyświetleń. W kwietniu 2022 ukazał się jego debiutancki album pod tytułem Letnisko

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze