kinny

i

Autor: SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS/Polska Press/East News Kinny Zimmer zagrał w Warce

Kinny Zimmer zagrał spontaniczny koncert. Cena biletu była zaskakująca!

2022-06-28 12:21

24 czerwca 2022 w Warce odbył się koncert wschodzącej gwiazdy polskiej sceny rapowej - Kinny’ego Zimmera. Wydarzenie odbyło się w Przystani na Winiarach i miało nawiązywać do nietypowej akcji, którą raper zorganizował kilka lat temu. Jaka historia kryje się za spontanicznym koncertem Kinny’ego Zimmera?

Jeden z najgłośniejszych raperów 2022 roku - Kinny Zimmer wystąpił w Warce! Jego pierwszy solowy koncert odbył się 24 czerwca w Przystani w Winiarach o godzinie 20:30. O wydarzeniu artysta poinformował dzień wcześniej na swoim Instagramie, a bilety kosztowały zaledwie 10 złotych. Miał to być klimatyczny koncert, w ważnym dla rapera miejscu. Dlaczego Kinny Zimmer zdecydował się zagrać właśnie w Warce? Kryje się za tym bardzo ciekawa historia, która nawiązuje to autorskiej akcji rapera sprzed lat. 

White 2115 i Kinny Zimmer we wspólnym utworze. Pierwszy Raz polskim hitem lata?

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

Travis Scott w Warce

3 lata temu Kinny Zimmer zorganizował akcję pod tytułem Travis Scott w Warce. Gdzie na plakacie widniał jako support znanego rapera. 3 lata później w tym samym miejscu zorganizował swój pierwszy solowy koncert.

Bilety za 10 złotych

Kinny Zimmer to ni pierwszy raper, który zdecydował się zorganizować koncert w niewielkim mieście, na który bilety kosztowały bardzo niewiele. W maju tego roku, Quebonafide zorganizował trasę koncertową po małych miastach - bilet na każde z wydarzeń kosztował 10 złotych.

Sonda
Lubisz Kinny'ego Zimmera?

Kinny Zimmer - kim jest?

Kinny Zimmer to objawienie muzycznego rynku 2021 i hip-hopowa nadzieja w 2022. Młody raper zdobył popularność za sprawą megahitu Rozmazana kreska. Utwór błyskawicznie przekroczył milion odtworzeń w serwisach streamingowych, a jego teledysk w 3 tygodnie miał już ponad 4 miliony wyświetleń. W kwietniu 2022 ukazał się jego debiutancki album pod tytułem Letnisko