Kiedy premiera Must Be The Music? To będzie edycja pełna zdolnych frików

i

Autor: Fot. WBF Premiera show już 6 marca

Kiedy premiera Must Be The Music? To będzie edycja pełna "zdolnych frików"

2016-02-12 16:22

Must Be The Music to jeden z najbardziej popularnych programów rozrywkowych w Polsce. Muzyczne show wraca na antenę Polsatu już wiosną 2016 roku. Na ESKA.pl sprawdź, co nasz czeka w najnowszej edycji Tylko Muzyka!

Kiedy premiera Must Be The Music? Nowa edycja muzycznego show Polsatu już wiosną powróci na ekrany telewizorów. W 11. edycji Tylko muzyka. Must Be The Music czeka nas mała zmiana w składzie jurorskim. W show pojawi się nowy niezwykły juror, a będzie nim Tymon Tymański, kolorowy ptak polskiej sceny alternatywnej, kompozytor, autor tekstów, wielbiciel i znawca twórczości The Beatles. - Będę dobrym, rzetelnie przygotowanym i rzeczowo punktującym jurorem. Chciałbym przyciągnąć do programu rożnych zdolnych "frików", przeróżnych młodych Maleńczuków i Tymańskich, którzy talent show omijają szerokim łukiem, uważając, że to obciach. Skoro tu jestem, to jednak nie obciach - jestem na to wyczulony - mówi Tymon Tymański o swoim udziale w programie. Tymon Tymański w Must Be The Music zastąpi Piotra Roguckiego.

Kiedy premiera Must Be The Music?

Pozostałymi jurorami, którzy oceniają uczestników pozostają: Kora, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba. 11. edycja Must Be The Music trafi na antenę Polsatu wiosną 2016 roku. Premierowy odcinek zobaczymy 6 marca w niedzielę o godz. 20.00.

>> Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?

Jednym z uczestników show był zespół Lemom. Zwycięstwo w trzeciej edycji Must Be The Music przyniosło muzykom ogromną popularność.

 

Tymon Tymański i inni jurorzy Must Be The Music staną przed wielką odpowiedzialnością. Ich decyzje będą mogły zmienić komuś życie – dzięki temu, że w 1 sezonie MBTM jurorzy postawili na Enej, zespół zrobił ogromną karierę i gra na największych polskich scenach!

KL