Kesha - Praying: pierwszy singiel z nowej płyty Rainbow

2017-07-07 13:44

Kesha powraca w spektakularnym stylu z nowym singlem Praying i szczegółami nowej płyty. Teledysk, okładka albumu i data premiery do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

Kesha prezentuje Praying - swój pierwszy oficjalny singiel od rozpoczęcia sądowej batalii z producentem muzycznym Dr. Lukiem. - W przeciągu ostatnich kilku lat wyrosłam na silną i niezależną kobietę. W czasie tej podróży przez wzloty i upadki zdałam sobie sprawę, że skoro mam szczęście posiadać głos, którego ludzie słuchają, to powinnam go używać dla dobra i prawdy - tak gwiazda opowiada o wpływie wydarzeń z ostatnich lat na jej życie i twórczość.

Nowa płyta Keshy 2017 - Rainbow

Nowa piosenka Praying i nakręcony do niej przejmujący teledysk zapowiadają nadchodzący album o nazwie Rainbow, którego premiera zaplanowana jest już na 11 sierpnia 2017. Dzięki ujawnionej trackliście, wiadomo, że na krążek trafiło w sumie 14 premierowych utworów. Wśród gości specjalnych znalazł się rockowy zespół Eagles of Death Metal, ikona muzyki country Dolly Parton oraz The Dap-Kings Horns.

Nowa płyta Keshy - Rainbow
Autor: fot. okładka płyty Nowa płyta Keshy - Rainbow

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze