KęKę - Siara

i

Autor: KęKę - Siara 9okładka płyty), mat. prasowe wydawcy: Takie rzeczy Label KęKę - Siara

KęKę - nowa płyta coraz bliżej! Co wiemy o albumie Siara?

2021-03-23 12:15

Siara - o tym albumie KęKę zdążył opowiedzieć nam już naprawdę sporo, nadal pozostaje jednak pewien ułamek tajemnicy. Już dziś możemy sprawdzić na co musimy się przygotować , ponieważ do sieci trafił kolejny numer, który finalnie znajdzie się w zapowiadanym wydaniu. Jesteście ciekawi czego dokładnie możemy spodziewać się po lubianym przez ogromną rzeszę fanów artyście w 2021 roku?

KęKę dosłownie obudził słuchaczy kolejnym kawałkiem umieszczając go w sieci z samego rana 22 marca 2021 roku. Ten zdążyło już odtworzyć ponad 315 tysięcy osób w niespełna 24 godziny od chwili premiery.

Kękę - nowa płyta Siara

KęKę i jego nowa płyta Siara z pewnością staną się kolejnym hitem. Wszystko z powodu tego, że artysta w ogólnie nie ukrywa, że to jeden z jego najważniejszych albumów w całej dyskografii. Zrobienie ze swojego nazwiska tytułu płyty z całą pewnością potwierdza ten fakt i naprowadza słuchaczy na mocno i intensywnie osobisty charakter tego albumu. KęKę nie tylko rozlicza się z dawnymi czasami, ale też wykonuje wielki skok w tył - cofając się do swojej przeszłości, gdy przecież jeszcze nie było - legendarnego dziś rapera.

Kękę - żegna się z rodzinnym miastem

Kękę, który żegna się z rodzinnym miastem - to po prostu geneza powstania tej płyty. To na niej wspomina dawne czasy i dni, które podsumowuje z niemałym sentymentem. Przypomnijmy, że artysta proces i powód powstania płyty Siara opisał znacznie wcześniej nim wrzucił kolejne kawałki do sieci.  - SIARA to 12 starannie wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. Smutki i radości okresu dorastania, wymieszane są z obrazami realiów Radomia z przełomu tysiącleci. Wspominkowy trzon albumu wzbogacony został paroma numerami opisującymi bieżące wydarzenia z życia artysty. Z uwagi na bardzo osobisty charakter wydawnictwa,  postanowiłem wrócić do sprawdzonej formuły, i nie zapraszać żadnych gości - mówi KęKę w rozmowie z Takie Rzeczy Label.

Sonda
KęKę - nowa płyta Siara! Planuszjesz zakup krążka?
Alicja Szemplińska o Eurowizji, nowościach i przygotowaniach do matury! [WYWIAD]