Ke$ha marzy o ponownej pracy z Britney Spears! Będzie duet? Na Eska.pl Till The World Ends - Britney Spears [VIDEO]

2013-03-05 17:46

Ke$ha wyznała, że bardzo chciałaby ponownie współpracować z Britney Spears. Wokalistka marzy o napisaniu kolejnego hitu dla pop gwiazdy. To właśnie ona odpowiada za słowa do Till The World Ends, jednego z hitów Brit z jej płyty Femme Fatale. Czy na nowej płycie byłej jurorki X Factor USA usłyszymy piosenkę od Ke$hy?

Ke$ha to wielka fanka Britney Spears, dla której chciałaby ponownie pracować. Piosenkarka miała okazję stworzyć już dla Brit jeden z jej hitów. Przebój Till The World Ends z krążka Femme Fatale to właśnie dzieło autorki takich kawałków jak Take It Off czy też Your Love Is My Drug. Fani Spears są teraz niemalże pewni, że na jej nowym krążku znajdzie się jeden kawałek od Ke$hy.

Bardzo chciałabym napisać kolejną piosenkę dla Britney Spears. Stworzyłam dla niej Till The World Ends i  najwidoczniej zrobiłam to dobrze. Chciałabym zatem napisać dla Britney następny kawałek, a nawet zrobić to z nią - powiedziała Ke$ha w jednym z wywiadów radiowych.

>>> Flirt - Sylwia Grzeszczak. Posłuchaj przed premierą!

Czy kolaboracja dojdzie do skutku? Przekonamy się już jesienią 2013 roku, kiedy to Britney poczęstuje nas swoim ósmym solowym krążkiem.


Zobacz na Eska.pl Till The World Ends - Britney Spears!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE