Kasia Kowalska - córka, piosenki, wiek, Instagram, wzrost, mąż. To musicie wiedzieć!

2020-08-30 10:07 EK
Kasia Kowalska i jej wyjątkowa niespodzianka. Sprawdź, o co chodzi i kiedy można się jej spodziewać
Autor: WBF

Kasia Kowalska to nie tylko polska piosenkarka, ale również producentka i autorka tekstów. Już w dzieciństwie pokazała swój muzyczny talent! Śpiewała w kościelnym chórze, brała udział w konkursie piosenki zuchowej - zdobywając główną nagrodę. Więcej ciekawych informacji na temat Kasi Kowalskiej, przeczytacie na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Kasia Kowalska - córka
  2. Kasia Kowalska - piosenki
  3. Kasia Kowalska - wiek
  4. Kasia Kowalska - Instagram
  5. Kasia Kowalska - wzrost
  6. Kasia Kowalska - mąż

Kasia Kowalska - córka, piosenki, wiek, Instagram, wzrost, mąż: to najczęściej wyszukiwane frazy przez wielu internautów w kontekście popularnej wokalistki. Kasia Kowalska zapadła w pamięci niejednej osoby, kiedy w wielu rozgłośniach zaczął pojawiać się jej hitowy kawałek Spowiedź. Artystka nie tylko śpiewa, ale również tworzy teksty, komponuje i uwielbia rock. Ponadto jest członkinią Akademii Fonograficznej ZPAV. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się od współpracy z Robertem Amirianem. Jej głos można było usłyszeć w zespole Evergreen. Następnie współpracowała również z grupami takimi jak: Human, Fatum, czy też Piersi. Od 1994 roku jest artystką solową. Warto również wspomnieć, że artystka reprezentowała Polskę podczas 41. Konkursu Piosenki Eurowizji, co miało miejsce w 1996 roku. Została także laureatka Europejskiej Nagrody MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy oraz otrzymała Nagrodę Muzyczną Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku 1994. Nieco później zdobyła pięć Superjedynek, Eska Music Award oraz Bursztynowego Słowika, a takze Słowika Publiczności Sopot Festival. Zagrała główną rolę w filmie Nocne graffiti, a dodatkowo można było podziwiać ją w wielu kampaniach reklamowych.

W młodości Kasia Kowalska bez wiedzy swoich rodziców, wyjechała na festiwal rockowy do Jarocina. Tam pracowała w sklepie mięsnym. Po maturze chciała studiować polonistykę, jednak nie zdała egzaminów. Swój czas poświęciła muzyce i co ciekawe, przeciwni takiej drogi byli jej rodzice.

Kasia Kowalska świętuje urodziny córki na koncercie w Ciechanowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kasia Kowalska - córka

Kasia Kowalska ma dwójkę dzieci - córkę Aleksandrę (ze związku z Kostkiem Joriadisem) i syna Ignacego (ze związku z perkusista Marcinem Ułanowskim). W marcu 2020 roku okazało się, że córka wokalistki, która wtedy przebywała w Anglii jest chora. Dziewczyna znalazła się w szpitalu, następnie została zaintubowana i wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Oddychała dzięki respiratorowi. Wokalistka z powodu zamkniętych granic, z uwagi na pandemię koronawirusa nie mogła polecieć na Wyspy, by opiekować się Olą.

Kasia Kowalska - piosenki

Wokalistka znana jest ze swoich piosenek takich jak: Prowadź mnie, Antidotum, Spowiedź, A Co Tam, To Co Dobre, Bezpowrotnie, czy Co Może Przynieść Nowy Dzień. Jednak najbardziej popularnym i kultowym kawałkiem jest utwór pt. Spowiedź. Do tej pory Kasia Kowalska wydała aż dziewięć albumów - Gemini (1994), Koncert inaczej (1995), Czekając na... (1996), Pełna obaw (1998), 5 (2000), Antidotum (2002), Samotna w wielkim mieście (2004), Antepenultimate (2008). W 2018 roku światło dzienne ujrzał również jej krążek AYA.

Kasia Kowalska - wiek

Kasia Kowalska urodziła się 13 czerwca 1973 roku w Sulejówku. W 2020 roku skończy 47 lat.

Kasia Kowalska - Instagram

Artystka, tak jak inne polskie gwiazdy sceny muzycznej prowadzi swoje oficjalne konto w social mediach. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą @kasia_kowalskaofficial. Jej konto liczy ponad 110 tys. obserwujących.

Kasia Kowalska - wzrost

Piosenkarka mierzy 173 cm wzrostu.

Kasia Kowalska - mąż

Kasia Kowalska jest niezamężna. W przeszłości tworzyła związki z muzykiem Kostkiem Joriadisem oraz z perkusistą Marcinem Ułanowskim.

Najnowsze