Kasia Cichopek tańczy do piosenki Tomasza Niecika. Nowy hit internetu! [VIDEO]

2015-04-20 12:25

Kasia Cichopek tańcząca w rytm disco polo do Czekam Tu Na Ciebie, piosenki Tomasza Niecika, znanego z przeboju o czterech osiemnastkach - to najnowszy hit internetu. Zobacz

Kasia Cichopek tańczy disco polo? Takie rzeczy tylko w telewizji Puls. Do prowadzonego przez Kasię programu Twój Puls został zaproszony Tomasz Niecik - autor takich przebojów disco jak Cztery Osiemnastki czy Lodołamacz. Tym razem przedstawił swój najnowszy hit - Czekam Tu Na Ciebie. Prowadząca po raz kolejny udowodniła, że potrafi tańczyć do każdej muzyki - przypominamy, że prywatnie Kasia jest żoną tancerza Marcina Hakiela, którego poznała na planie show Taniec z Gwiazdami i z którym wspólnie zdobyła Kryształową Kulę - główną nagrodę w programie.

>>> Kliczko - Jennings na żywo. Gdzie oglądać w telewizji lub online?


Fragment ze śpiewającym z playbacku Niecikiem i tańczącą Cichopek staje się powoli nowym hitem internetu - co prawda nikt nie chce tego zobaczyć drugi raz, ale za to wszyscy chętnie komentują ;) Jeśli się nie boicie - zobaczcie i Wy!>>> Szpilka - Cobb: transmisja w tv i online. O której i gdzie oglądać?

Najnowsze