Karolina Wójtowicz - Rafał Chmiel: BITWA w Voice of Poland 10. Kto wyszedł z niej zwycięsko?

2019-10-20 9:14 aw
The Voice of Poland 10
Autor: Materiały Prasowe

Bitwy to etap The Voice of Poland, w którym uczestnicy muszą nie tylko wykazać się umiejętnościami. Muszą mieć także nerwy ze stali. Trenerzy nie tylko ich oceniają, ale jednocześnie porównują między sobą. Nie ma tu miejsca na potknięcia. Karolina i Rafał doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego na scenie dali z siebie naprawdę wszystko. Niestety zwycięzca bitwy może być tylko jeden.

Karolina Wójtowicz - Rafał Chmiel: BITWA w Voice of Poland 10: jak potoczyło się to starcie? Ta dwójka to talenty z drużyny Margaret, która debiutuje w tym roku w roli trenera w The Voice of Poland. Czy to właśnie ona doprowadzi wokalistę do zwycięstwa w jubileuszowej edycji programu? Jaką decyzję podjęła podczas tej bitwy?

The Voice of Poland 2019 - DRUŻYNA Margaret [UCZESTNICY]

Karolina Wójtowicz - Rafał Chmiel: BITWA w Voice of Poland 10

Trenerka wybrała dla Karoliny i Rafała utwór Początek, który - w wykonaniu Korteza, Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego - był singlem promującym zeszłoroczne Męskie Granie. Czy Karolina poległa na, wydawałoby się, typowo męskim utworze?

W żadnym razie! Margaret uznała, że to właśnie Karolina lepiej wykonała piosenkę i to jej dała szansę dalszej walki o zwycięstwo. Rafał Chmiel jednak nie pożegnał się z programem tak szybko. Jego występ podbił serca Tomsona i Barona, którzy zdecydowali się ukraść uczestnika z drużyny Margaret.

Najnowsze