Karolina Stanisławczyk

i

Autor: Warner Music Polska Karolina Stanisławczyk w nowej piosence.

Nowość

Karolina Stanisławczyk wkracza na muzyczny parkiet z hipnotyzującym singlem "Śnieg"!

2024-03-01 16:29

Karolina Stanisławczyk znów chce porwać na parkiet Polaków. Młoda piosenkarka, która kilka lat temu podbiła listy przebojów dzięki piosence "CLICHÉ", wydała nowy singiel. Kawałek przenosi słuchaczy w świat skomplikowanych uczuć i rozterek. Czy "Śnieg" będzie hitem? Jest na to szansa!

"Śnieg" to hipnotyzująca piosenka, która wyróżnia się rytmicznym pulsowaniem i zmysłowymi brzmieniami, tworząc atmosferę, jakbyś tańczył na śnieżnobiałym parkiecie. Kompozycja nie tylko kusi energią klubowej muzyki, ale również wprowadza słuchacza w magię nocy, gdzie błyszczące kryształki śniegu symbolizują świetlistą energię klubowego życia. "Śnieg" jest kolejnym krokiem w ewolucji artystycznej Karoliny Stanisławczyk, dowodzący jej wszechstronności i zdolności do tworzenia niezapomnianych muzycznych przeżyć.

Purple Disco Machine nagrał piosenkę z Asdis. Wcześniej stworzył z nią Gromee!

Karolina Stanisławczyk - kim jest?

To wokalistka i autorka tekstów, zakochana w muzyce od najmłodszych lat. W swojej twórczości najbardziej skupia się na prawdziwym przekazaniu realnych emocji oraz charyzmatycznych melodiach. Inspiracji do utworów szuka w muzyce alternatywnej i elektronicznej, łącząc ją z mainstreamowym brzmieniem.

Muzyka znika z Tik Toka | Maks on air

W maju 2021 roku wyszedł jej debiutancki album pt. CLICHÈ. Na albumie znajdują się takie single jak tytułowe "CLICHÉ" pokryte platyną, zainspirowany 80’s brzmieniem syntezatorów "Atrament" czy "V.I.B.E." gdzie usłyszymy feat Michała Szczygła. Wspólne utwory tworzyła również z Skipem czy Gverilla.