Karolina Czarnecka - Hera Koka Hasz LSD: będzie teledysk, EPka oraz recital piosenki aktorskiej! [VIDEO]

2014-05-19 16:34

Piosenka Hera Koka Hasz LSD spodobała się internautom na tyle, że dzięki ich wsparciu Karolina Czarnecka stworzy nie tylko teledysk do utworu, ale także nagra całą EPkę. Do tego studentka zrealizuje recital piosenki aktorskiej, który zostanie uwieczniony na płycie DVD.

Hera Koka Hasz LSD w wykonaniu Karoliny Czarneckiej to absolutny hit internetu. Studentka Akademii Teatralnej w Warszawie dzięki wsparciu internautów w ciągu doby uzbierała sumę potrzebną na stworzenie teledysku do tej piosenki. Pieniędzy starczy jednak na więcej! Karolina zdradza, co zrobi z pozostałą kwotą.

>>> Kto wymyślił selfie? #Jankes! O co chodzi? Sprawdź na ESKA.pl!

Już wiemy, że Hera Koka hasz LSD doczeka się profesjonalnego teledysku. Jednak to nie koniec atrakcji, które szykuje dla nas Karolina Czarnecka. Dzięki zbiórce pieniędzy zorganizowanej w internecie, studentka aktorstwa nagra też składający się z kilku piosenek album, a także spełni swoje kolejne marzenie, czyli recital piosenki aktorskiej. Z pomocą internautów, koncert zostanie uwieczniony na płycie DVD. Premiera recitalu odbędzie się w Warszawie w nowym sezonie teatralnym, czyli we wrześniu 2014 roku.

 - To jeszcze nie koniec niespodzianek w projekcie... Szczegóły niebawem - pisze Karolina Czarnecka. Czekamy z niecierpliwością!

Karolina Czarnecka - Hera koka hasz LSDKarolina opowiada o projekcieRC