Mila Kunis

i

Autor: Mayer/face to face/EastNews

Kandydatka na Miss Polski 2021 to sobowtór amerykańskiej aktorki? Są jak dwie krople wody!

2021-08-01 15:13

Finałowa gala Miss Polski 2021 już wkrótce! To właśnie na niej zaprezentują się najpiękniejsze Polki, które będą walczyć o zacny tytuł i koronę. Co ciekawe, lista tegorocznych finalistek jest już znana, a wśród nich jest dziewczyna, która mocno przypomina amerykańską aktorkę Milę Kunis. Są jak dwie krople wody!

Miss Polski 2021 zostanie niedługo wybrana. Konkursy Piękności cieszą się ogromnym powodzeniem na całym świecie. Tak jest również w Polsce, gdzie od wielu lat odbywają się konkursy Miss Polski, Miss Polonia i nie tylko. Wielkimi krokami zbliża się następna edycja wydarzenia, na którym zostanie wybrana następczyni Anny Marii Jaromin z Beskidów. To właśnie ona przekaże koronę kolejnej Miss podczas gali 20 sierpnia 2021 roku. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć jak zawsze na antenie telewizji Polsat. Co ciekawe, lista 24 kandydatek jest już znana, a przeglądając galerię z ich zdjęciami można trafić na sobowtór amerykańskiej aktorki! Jedna z dziewczyn jest uderzająco podobna do Mili Kunis, która grając w filmach rozkochiwała w sobie niejednego widza. Mila Kunis znana jest szczególnie z filmów takich jak: To tylko seks, Czarny łabędź, czy też Złe mamuśki. Choć nie udziela się wcale w mediach społecznościowych, to jej fani zadbali o to by w sieci było pełno jej fanowskich kont.

Natalia Gryglewska - nowa Miss Polonia przeszczęśliwa po zwycięstwie! [WYWIAD]

Mila Kunis - sobowtór w Polsce

Która z kandydatek na Miss Polski 2021 jest podobna do aktorki Mili Kunis? Będziecie w szoku! Mowa o Sandrze Salamon, która na swoim koncie ma tytuł Miss Poland UK & Ireland 2021, a także Miss Polski Internetu UK & Ireland 2021. Sandra stała się również finalistką konkursu Miss Polski 2021 i niebawem powalczy o koronę. W galerii poniżej możecie zobaczyć, jak bardzo podobna jest do aktorki z filmu Czarny łabędź. Będziecie w szoku. Podobieństwo jest ogromne!