Kamrad o swoim sukcesie, piosence Feel Alive i największym marzeniu! [WYWIAD]

i

Autor: Radio ESKA Kamrad o swoim sukcesie, piosence Feel Alive i największym marzeniu! [WYWIAD]

Kamrad o swoim sukcesie, piosence Feel Alive i największym marzeniu! [WYWIAD]

2023-01-25 11:31

Kasia Węsierska zaprosiła tym razem do ESKOWEGO studia artystę, który swoją popularność w dużym stopniu zawdzięcza TikTokowi. Właśnie na tej platformie jego utwór I Believe błyskawicznie stał się viralem, a przy tym wszystkim powstało ponad 7 tysięcy filmów. Młody artysta nie zwalnia tempa, idzie za ciosem i serwuje drugi singiel, o którym właśnie nam opowiedział!

Kamrad dopiero teraz czuje, że żyje pełną parą! Tak też optymistycznie wyśpiewał w utworze Feel Alive, czyli zaraźliwej, pozytywnej piosence, do której aż chce się tańczyć. Niesie też bliskie sercu artysty przesłanie, którym pragnie podzielić się ze światem. Artysta skromnie o swoim hicie mówi, że to utwór elektroniczno-popowy z kiepsko brzmiącymi gitarami.  Opiera się dokładnie na tym samym uczuciu, które zainspirowało ogromny meaghit Believe. Co o piosence mówi wschodząca gwiazda europejskiej sceny muzycznej? Kasia Węsierska postanowiła to sprawdzić!

Robin Schulz o planach na 2023, sposobie na sukces i polskich producentach! [WYWIAD - TYLKO NA ESKA.pl]

Listen to "Kamrad o swoim sukcesie, piosence Feel Alive i największym marzeniu! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.

Kamrad - nowa piosenka 2023

W ciągu ostatnich dwóch lat KAMRAD osobiście doświadczył wzlotów i upadków, o których śpiewa. W połowie 2021 roku rozstał się z byłą wytwórnią i managementem, a jego rodzice wzięli pożyczkę, aby pomóc mu w nowym starcie. Dzięki ich pomocy miał czas na tworzenie muzyki i sfinansowanie produkcji I Believe. Wkrótce udał się w trasę jako support Nico Santosa oraz stworzył I Believe. Kiedy zdałem sobie sprawę, że wszystko znów się układa, czułem się, jakbym pozbył się ogromnego ciężaru. Strach zniknął i nagle znów poczułem, że żyję, wspomina KAMRAD.

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?