Kamrad o swoim sukcesie, piosence Feel Alive i największym marzeniu! [WYWIAD]

2023-01-25 11:31
Kamrad o swoim sukcesie, piosence Feel Alive i największym marzeniu! [WYWIAD]
Autor: Radio ESKA Kamrad o swoim sukcesie, piosence Feel Alive i największym marzeniu! [WYWIAD]

Kasia Węsierska zaprosiła tym razem do ESKOWEGO studia artystę, który swoją popularność w dużym stopniu zawdzięcza TikTokowi. Właśnie na tej platformie jego utwór I Believe błyskawicznie stał się viralem, a przy tym wszystkim powstało ponad 7 tysięcy filmów. Młody artysta nie zwalnia tempa, idzie za ciosem i serwuje drugi singiel, o którym właśnie nam opowiedział!

Kamrad dopiero teraz czuje, że żyje pełną parą! Tak też optymistycznie wyśpiewał w utworze Feel Alive, czyli zaraźliwej, pozytywnej piosence, do której aż chce się tańczyć. Niesie też bliskie sercu artysty przesłanie, którym pragnie podzielić się ze światem. Artysta skromnie o swoim hicie mówi, że to utwór elektroniczno-popowy z kiepsko brzmiącymi gitarami.  Opiera się dokładnie na tym samym uczuciu, które zainspirowało ogromny meaghit Believe. Co o piosence mówi wschodząca gwiazda europejskiej sceny muzycznej? Kasia Węsierska postanowiła to sprawdzić!

Robin Schulz o planach na 2023, sposobie na sukces i polskich producentach! [WYWIAD - TYLKO NA ESKA.pl]

Listen to "Kamrad o swoim sukcesie, piosence Feel Alive i największym marzeniu! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.

Kamrad - nowa piosenka 2023

W ciągu ostatnich dwóch lat KAMRAD osobiście doświadczył wzlotów i upadków, o których śpiewa. W połowie 2021 roku rozstał się z byłą wytwórnią i managementem, a jego rodzice wzięli pożyczkę, aby pomóc mu w nowym starcie. Dzięki ich pomocy miał czas na tworzenie muzyki i sfinansowanie produkcji I Believe. Wkrótce udał się w trasę jako support Nico Santosa oraz stworzył I Believe. Kiedy zdałem sobie sprawę, że wszystko znów się układa, czułem się, jakbym pozbył się ogromnego ciężaru. Strach zniknął i nagle znów poczułem, że żyję, wspomina KAMRAD.

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze