screen z filmu Day 3 - Rita Ora by Sean Frank (LOVE Advent 2016)

i

Autor: fot. youtube.com / kanał Love Magazine screen z filmu Day 3 - Rita Ora by Sean Frank (LOVE Advent 2016)

Kalendarz adwentowy 2016 z nieprzyzwoitą Ritą Orą

2016-12-05 18:11

Czy kalendarz adwentowy może być sexy? Rita Ora tańczy topless i podgrzewa świąteczną gorączkę w prowokacyjnym filmiku. Oceńcie efekt!

Na bardzo nietypowy kalendarz adwentowy kolejny rok z rzędu zdecydował brytyjski magazyn Love. Jedną z gwiazd odliczania do świąt Bożego Narodzenia obok takich topmodelek jak Irina Shayk, Bella Hadid i Kendall Jener, jest Rita Ora. Piosenkarka pojawiła się w jednym z filmików, które ukazują się codziennie na stronie internetowej pisma. Gwiazda tańczy tam topless do piosenki Boogie Woogie Bugle Boy. Czy Rita Ora przesadziła próbując wczuć się w świąteczny klimat? Oceńcie sami. My tylko przypomnimy wam, że zaledwie trzy miesiące temu piosenkarka śpiewała na kanonizacji Matki Teresy z Kalkuty.

>> Ciężarówki Coca-Coli: świąteczna trasa, daty, miejsca

Rita Ora tańczy topless w kalendarzu adwentowym

Filmik z oryginalnymi popisami Rity Ory i jej dwóch klonów możecie obejrzeć poniżej.

 

Kalendarz adwentowy z Ritą Orą to najlepszy dowód na to, że Gwiazdka już coraz bliżej! Jeśli chcesz poczuć świąteczny klimat, wejdź na eskaGO i obejrzyj film Więcej niż słowa. Wzruszająca opowieść o rodzinie, która dokonuje niemożliwego, to świetna opcja na przedświąteczny wieczór:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>