Kacper Blonsky

i

Autor: Screen z YouTube/Kacper Blonsky

Kacper Blonsky kupił dom na Osiedlu Ekipy?! Internauci są w szoku!

2021-07-28 15:50

Kacper Błoński kupił dom na Osiedlu Ekipy? Jak to możliwe? Czy najpopularniejsi youtuberzy w naszym kraju postanowili zrobić kolejny krok w swojej karierze i po wydaniu płyty zdecydowali się pójść dalej? Internauci są w szoku i do końca nie wiedzą co się dzieje! Czy to prawda?

Zacznijmy od początku. Kacper Blonsky to jeden z popularniejszych youtuberów, który należał do słynnego Teamu X. Po odejściu postanowił sam rozkręcać swoją karierę w sieci, nie tylko publikując materiały wideo, ale w pewnym momencie nagrywając coraz więcej muzycznych hitów. Młodsza część odbiorców może kojarzyć go z numerami Eluwina, Crusher, Tylko Ty, Dziś Tańczę czy też z najnowszym, letnim kawałkiem Zew. Oprócz tego chłopak wszedł do oktagonu na gali Fame MMA 8 i 9 i pokonał swoich przeciwników - Marcina Dubiela i Sylwestra Wardęgę. Teraz youtuber koncertuje i działa prężnie w social mediach. Okazuje się jednak, że pewien krok w jego życiu, mocno zszokował internautów. Chodzi o kupno domu na Osiedlu Ekipy, o czym poinformował na swoim InstaStories. Czy to prawda? Czy Ekipa Friza ma swoje własne Osiedle i sprzedaje tam mieszkania i domy?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Osiedle Ekipy to nowy cel youtuberów?

Najpopularniejszy youtuber w naszym kraju, czyli Karol Friz Wiśniewski już dawno mówił głośno o swoim pomyśle dotyczącym Osiedla Ekipy. Przy skali dochodów, które generuje cała Ekipa, wybudowanie takiego osiedla to bułka z masłem. Fani kiedy tylko usłyszeli o pomyśle byli zdziwieni, jednak wiedzieli po ostatnich osiągnięciach, że youtuberów stać na wszystko. Temat z osiedlem ucichł, natomiast na rynku pojawiły się lody Ekipy, debiutancka płyta - Sezon 3, własna strefa z rollercoasterem w największym parku rozrywki, czyli w Energylandii, a w dodatku niebawem ruszy sprzedaż artykułów szkolnych z logo Ekipy. Co w takim razie z Osiedlem Ekipy? Kacper Blonsky opublikował na swoim InstaStories zdjęcie pięknego wnętrza (najprawdopodobniej wolnostojącego domu), które podpisał:

- kupiliśmy dom na osiedlu ekipy, zaebysty

Słowo 'zaebyscie' to tytuł piosenki Ekipy, która wygenerowała do tej pory ponad 19 milionów odsłon. Czy relacja Kacpra Błońskiego i zamieszczony podpis naprawdę świadczą o kupnie domu? Internauci z pewnością są w szoku, bo pomieszczenie uwiecznione na zdjęciu jest przepiękne i na pewno po dodaniu relacji jego szufladka zasypała się pytaniami od obserwatorów. Na ten moment nie wiemy jednak, czy rzeczywiście Osiedle Ekipy istnieje i czy Kacper zakupił tam swoje nowe lokum. Być może jest to prawda, lub youtuber zdecydował podpisać tak swoją relację dla żartów.

screen

i

Autor: Screen z InstaStories @kacperblonsky

Jak naprawdę nazywają się youtuberzy?

Pytanie 1 z 9
Friz tak naprawdę nazywa się ...