Justyna Steczkowska

i

Autor: Materiały prasowe

Justyna Steczkowska o swojej emeryturze. Zdradziła jakie ma plany! [WIDEO]

2022-09-22 16:57

Justyna Steczkowska, trenerka 13. edycji „The Voice of Poland”, zdradziła czym chce się zajmować na emeryturze. Przyznała też czego na pewno nie będzie robiła. Jej wyznanie może zaskoczyć wielu z was!

Justyna Steczkowska nie zwalnia tempa. Pomimo ponad 26 lat na scenie cały czas nagrywa nowe płyty i koncertuje po całej Polsce. I choć emerytura w przypadku artystki wydaje się być śpiewką przyszłości, podczas nagrań The Voice of Poland 13, wybiegła myślami w przyszłość i zdradziła, jak ją sobie wyobraża. Możecie być naprawdę zdziwieni, jakie ma plany Justyna Steczkowska!

The Voice of Poland 13: UCZESTNICY - drużyna Tomsona i Barona [LISTA]

Podczas nagrań Przesłuchań w Ciemno Marek Piekarczyk zakomunikował, że wie, czym Justyna Steczkowska zajmie się na emeryturze.

Już wiem, co będziesz robiła na emeryturze. Założysz szkołę i będziesz katowała małolatki…

Okazuje się, że Justyna Steczkowska swoją przyszłość widzi zupełnie inaczej.

The Voice of Poland 13: trenerzy mieli sprzeczkę! Nie uwierzycie, o co mocno się poróżnili!

Ja, szkołę? Nigdy w życiu. Wolę czytać książki. Ja już uczyłam swoje dzieci gry na fortepianie i to było duże wyzwanie. Wspięłam się na wyżyny swojej cierpliwości. Jestem z siebie dumna, bo się udało, ale to była trudna lekcja.

Czy nauczyły się grać? Nauczyły się na tyle na ile chciały. Nic więcej nie mogę zrobić.

Gdzie Oglądać The Voice of Poland? W najbliższą sobotę (24 września) o godzinie 20:00 w TVP2, widzowie zobaczą ostatnie już Przesłuchania w Ciemno 13. edycji The Voice of Poland. Podczas aż trzech odcinków, które zostaną wyemitowane, na scenie zaśpiewa 18 aspirujących wokalistek i wokalistów z Krakowa, Mazowsza i z Opolszczyzny. Po wszystkich występach poznamy ostateczny skład 12-osobowych drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona.