The Voice of Poland 13: trenerzy mieli sprzeczkę! Nie uwierzycie, o co mocno się poróżnili!

i

Autor: Jan Bogacz / TVP The Voice of Poland 13: trenerzy mieli sprzeczkę! Nie uwierzycie, o co mocno się poróżnili!

The Voice of Poland 13: trenerzy mieli sprzeczkę! Nie uwierzycie, o co mocno się poróżnili!

2022-09-09 16:52

Dyskusje Justyny Steczkowskiej z Markiem Piekarczykiem w muzycznym talent show TVP2 nie raz przybierają formę, która zaskakuje pozostałych trenerów, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska już po raz piąty zasiadają obok siebie w trenerskich fotelach The Voice of Poland. Z każdą kolejną edycją można zauważyć, że między trenerami dochodzi do coraz mocniejszych dyskusji. W najnowszej, 13. edycji muzycznego show, rozmowy między nimi bywają tak dosadne, że pozostali trenerzy przecierają oczy ze zdumienia. W naszym materiale wideo możecie obejrzeć kilka momentów, które pokazują, że Justyna i Marek potrafią naprawdę zażarcie walczyć o najlepsze głosy.

The Voice of Poland 2022: DRUŻYNA Marka Piekarczyka. Kto jest? [UCZESTNICY]

The Voice of Poland: Iskrzy między Justyną Steczkowską i Markiem Piekarczykiem [WIDEO]

The Voice of Poland 13 - sprzeczka trenerów

Kocham cię Marek, ale jak można powiedzieć uczestnikowi, który przyszedł do programu "ja bym nie ćwiczył". To tak jak powiedzieć Lewandowskiemu, żeby przestał ćwiczyć, bo i tak gra w piłkę bardzo dobrze i strzela bramki. Ratunku! Dlaczego mu mówisz takie rzeczy… - emocjonowała się Justyna Steczkowska przy okazji występu, który zobaczymy już w najbliższą sobotę.  

Nie zauważyłem niestrojenia. To Justyna ma takie wyczulenie... - zakomunikował Marek Piekarczyk po jednym z występów. 

W tym momencie inteligencja i wyczucie ją zawiodły, bo poszła do Justyny - powiedział Marek Piekarczyk po tym, jak jedna z uczestniczek zamiast jego na swoją trenerkę wybrała właśnie Justynę Steczkowską. Marek, to już było mocne - skomentowała wypowiedź kolegi Justyna Steczkowska.

The Voice of Poland 2022: DRUŻYNA Justyny Steczkowskiej. Kto jest? [UCZESTNICY]

Do tematu zaciekłych dyskusji z Justyną Steczkowską postanowił odnieść się sam Marek Piekarczyk.

To nie jest tak, że przykleili nas do foteli, mamy napisane na karteczkach role. Jesteśmy sobą. Polemika jest potrzebna. Bez niej nie dojdziemy do żadnej prawdy i żadnych wniosków - powiedział trener podczas niedawnej wizyty w programie Pytanie na śniadanie. 

The Voice of Poland 13 - odcinki 10.09.2022

W najbliższą sobotę o godzinie 20:00 zostaną wyemitowane dwa odcinki „The Voice of Poland”, w których oprócz uczestników z województwa kujawsko-pomorskiego zobaczymy również młodych uzdolnionych Polaków na co dzień mieszkających na Wileńszczyźnie. Po raz pierwszy w historii show produkcja postanowiła poszukać muzycznych talentów wśród Polaków mieszkających na obczyźnie. 

The Voice of Poland 13 - ZMIANA emisji! Kiedy i o której godzinie odcinki w TV?