Justin Bieber zagrał prywatny koncert dla chorej na białaczkę fanki! To prezent dla 7-letniej Millie [FOTO, VIDEO]

2013-01-09 14:12

Justin Bieber przygotował dla swojej chorej na białaczkę fanki niezwykłą niespodziankę. Kanadyjski wokalista odwiedził w szpitalu 7-letnią Millie, która zamiast na koncert swojego idola trafiła na izbę przyjęć. Tam odwiedził ją sam Justin i zaśpiewał dla niej kilka swoich hitów!

Justin Bieber wzruszył fanów na całym świecie swoją niespodzianką, którą przygotował dla chorej na białaczkę fanki. 7-letnia Millie od dawna marzyła, aby spotkać się się z piosenkarzem na jednym z jego koncertów. Niestety zamiast na show swojego idola dziewczynka trafiła do szpitala.

Gdy wszyscy myśleli, że szansa na spotkanie z Justinem przepadła, nastoletni wokalistka postanowił odwiedzić małą pacjentkę. Zgodnie z pojawiającymi się w sieci informacjami autor takich hitów jak Boyfriend czy też As Long As You Love Me zaśpiewał dla Millie kilka swoich piosenek.

To nie pierwszy raz kiedy Justin wspiera swoich chorujących słuchaczy. Wcześniej w mediach głośno było o jego relacji z Avalannią Routh, której śmierć bardzo przeżył.

>>> One Less Lonely Girl Justin Bieber dedykuje Avalannie Routh! Zobacz na Eska.pl, jak wokalista składa hołd zmarłej fance [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Beuaty And A Beat - Justin Bieber ft. Nicki Minaj!JB

Najnowsze