Justin Bieber z bólem wspomina przeszłość. Lonely to najbardziej wzruszający hit 2020 roku

Justin Bieber z bólem wspomina przeszłość. Lonely to najbardziej wzruszający hit 2020 roku
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Justin Bieber z bólem wspomina przeszłość. Lonely to najbardziej wzruszający hit 2020 roku

Justin Bieber i benny blanco połączyli swoje siły w studiu, a efektem jest wspólny singiel Lonely. Za produkcję utworu odpowiadają blanco oraz FINNEAS, brat Billie Eilish. O czym jest piosenka Lonely? Przekonajcie się słuchając jej i poznając tłumaczenie - na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Justin Bieber o piosence Lonely
  2. Benny Blanco o piosence Lonely
  3. Justin Bieber - piosenka Lonely
  4. Justin Bieber - piosenki 2020

Justin Bieber i benny blanco we wspólnym singlu Lonely przedstawili wzruszającą historię. Kanadyjski wokalista wspomina przeszłość, gdy osiągnął wielki sukces w bardzo młodym wieku. Miał miliony wyświetleń, a także niezliczoną liczbę fanów na całym świecie. Justin w drugiej zwrotce ujawnia, że z dużym smutkiem wraca momentu wydania pierwszych utworów. Mówili o nim, że jest głupi i krytykowali każdy następny ruch. Źle pisano o nim szczególnie po wydaniu piosenki Baby. Nie złamało to artysty i pomimo złych opinii do dziś spełnia swoje marzenia. 

Justin Bieber o piosence Lonely

- benny i FINNEAS to wspaniali kompozytorzy, dlatego możliwość współpracy z nimi przy Lonely to prawdziwy zaszczyt. Szczerze mówiąc, słuchanie efektu końcowego nie jest dla mnie łatwe, bo przypomina mi, jak ciężko było przejść przez niektóre z rozdziałów, o których opowiadamy. Mam nadzieję, że historia z tego kawałka zachęci innych do głośnego opowiadania o tym, co przechodzimy - tak Justin Bieber mówi o swoim najnowszym singlu.

Benny Blanco o piosence Lonely

benny blanco dodaje natomiast: - Bardzo się cieszę, że w końcu wydaliśmy ten utwór. Nie tylko dlatego, że to bardzo osobisty utwór dla Justina, FINEASSA i dla mnie, ale też dlatego, że każdy z nas czuje się od czasu do czasu KUR***KO samotny, natomiast każdy zawsze próbuje grać Supermana, powstrzymywać swoje uczucia i zgrywać mocną osobę 24 godziny na dobę. Tymczasem to zupełnie w porządku, gdy czasami zdejmiesz pelerynę i użyjesz jako wielkiej pier***onej chusteczki, gdy tylko tego potrzebujesz.

Justin Bieber - piosenka Lonely

Justin Bieber - piosenki 2020

Poprzedni singiel Justina Biebera, Holy w duecie z Chance the Rapper, trafił na szczyt Spotify Global Chart, odsłuchano go ponad 120 mln razy w tygodniu premierowym, utwór zapewnił też Justinowi rekord w liczbie odtworzeń klipu na YouTube w dniu premiery.

Ze średnią liczbą 55 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify, Bieber jest jednym z najpopularniejszych światowych artystów w platformie. Niedawno przekroczył też 148 mln obserwujących na Instagramie. CHANGES, piąty album studyjny wokalisty, zadebiutował na szczycie list sprzedaży w Stanach, a na całym świecie w pierwszym tygodniu sprzedano ponad milion egzemplarzy.

Justin Bieber: Seasons, 10-odcinkowy dokument o artyście na YouTube, pobił rekord najlepszej premiery YT Original Series w pierwszym tygodniu dostępności w serwisie. Bieber jest teraz oficjalnie pierwszym artystą, który przekroczył próg 50 mln subskrypcji w YT, co sprawia, że jego kanał jest numerem wśród gwiazd muzyki.

Najnowsze