Justin Bieber z bólem wspomina przeszłość. Lonely to najbardziej wzruszający hit 2020 roku

2020-10-17 14:43
Justin Bieber z bólem wspomina przeszłość. Lonely to najbardziej wzruszający hit 2020 roku
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Justin Bieber z bólem wspomina przeszłość. Lonely to najbardziej wzruszający hit 2020 roku

Justin Bieber i benny blanco połączyli swoje siły w studiu, a efektem jest wspólny singiel Lonely. Za produkcję utworu odpowiadają blanco oraz FINNEAS, brat Billie Eilish. O czym jest piosenka Lonely? Przekonajcie się słuchając jej i poznając tłumaczenie - na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Justin Bieber o piosence Lonely
  2. Benny Blanco o piosence Lonely
  3. Justin Bieber - piosenka Lonely
  4. Justin Bieber - piosenki 2020

Justin Bieber i benny blanco we wspólnym singlu Lonely przedstawili wzruszającą historię. Kanadyjski wokalista wspomina przeszłość, gdy osiągnął wielki sukces w bardzo młodym wieku. Miał miliony wyświetleń, a także niezliczoną liczbę fanów na całym świecie. Justin w drugiej zwrotce ujawnia, że z dużym smutkiem wraca momentu wydania pierwszych utworów. Mówili o nim, że jest głupi i krytykowali każdy następny ruch. Źle pisano o nim szczególnie po wydaniu piosenki Baby. Nie złamało to artysty i pomimo złych opinii do dziś spełnia swoje marzenia. 

Justin Bieber o piosence Lonely

- benny i FINNEAS to wspaniali kompozytorzy, dlatego możliwość współpracy z nimi przy Lonely to prawdziwy zaszczyt. Szczerze mówiąc, słuchanie efektu końcowego nie jest dla mnie łatwe, bo przypomina mi, jak ciężko było przejść przez niektóre z rozdziałów, o których opowiadamy. Mam nadzieję, że historia z tego kawałka zachęci innych do głośnego opowiadania o tym, co przechodzimy - tak Justin Bieber mówi o swoim najnowszym singlu.

Benny Blanco o piosence Lonely

benny blanco dodaje natomiast: - Bardzo się cieszę, że w końcu wydaliśmy ten utwór. Nie tylko dlatego, że to bardzo osobisty utwór dla Justina, FINEASSA i dla mnie, ale też dlatego, że każdy z nas czuje się od czasu do czasu KUR***KO samotny, natomiast każdy zawsze próbuje grać Supermana, powstrzymywać swoje uczucia i zgrywać mocną osobę 24 godziny na dobę. Tymczasem to zupełnie w porządku, gdy czasami zdejmiesz pelerynę i użyjesz jako wielkiej pier***onej chusteczki, gdy tylko tego potrzebujesz.

Justin Bieber - piosenka Lonely

Justin Bieber - piosenki 2020

Poprzedni singiel Justina Biebera, Holy w duecie z Chance the Rapper, trafił na szczyt Spotify Global Chart, odsłuchano go ponad 120 mln razy w tygodniu premierowym, utwór zapewnił też Justinowi rekord w liczbie odtworzeń klipu na YouTube w dniu premiery.

Ze średnią liczbą 55 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify, Bieber jest jednym z najpopularniejszych światowych artystów w platformie. Niedawno przekroczył też 148 mln obserwujących na Instagramie. CHANGES, piąty album studyjny wokalisty, zadebiutował na szczycie list sprzedaży w Stanach, a na całym świecie w pierwszym tygodniu sprzedano ponad milion egzemplarzy.

Justin Bieber: Seasons, 10-odcinkowy dokument o artyście na YouTube, pobił rekord najlepszej premiery YT Original Series w pierwszym tygodniu dostępności w serwisie. Bieber jest teraz oficjalnie pierwszym artystą, który przekroczył próg 50 mln subskrypcji w YT, co sprawia, że jego kanał jest numerem wśród gwiazd muzyki.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze