Justin Bieber pobił rekord The Beatles. Do grupy należał ponad 50 lat!

2017-06-13 18:07

Justin Bieber z kolejnym rekordem! Przez 50 lat osiągnięcie to należało do grupy The Beatles.

Justin Bieber chociaż ma jedynie 23-lata pobił rekord, który przez ponad 50 lat należał do legendarnego zespołu The Beatles. Zespół z Liverpoolu niezwykłego osiągnięcia dokonał już w latach 60. Teraz rekord odebrał im Justin Bieber z pomocą DJa Khaleda oraz Luisa Fonsi i Daddy'ego Yankee. O co dokładnie chodzi?

Justin Bieber pobił rekord The Beatles

Oczywiście o notowanie Billboardu. Dotychczas dwie piosenki The Beatles utrzymywały się przed 12 tygodni w TOP 3 notowania. Utwory Despasito i I'm the one z Justinem w TOP 3 są już 13 tygodni. Justin jednak ma apetyt na więcej. Zespół The Beatles ma jeszcze jeden rekord na swoim koncie. Chodzi mianowicie o trzy utwory grupy na topowych miejscach listy Billboardu. Jednak warto przypomnieć, że Justin Bieber 9 czerwca wydał utwór z 2U z Davidem Guettą. Czy dzięki tej nowości Bieber zgarnie kolejny rekord?

Justin Bieber od lat prowadzi bardzo intensywne życie, czasami nie ma czasu dla siebie, ale nie zamierza zwalniać. Kolejne utwory, nowe albumy, trasy koncertowe, imprezy – sprawdźcie, jak wyglądały początki jego kariery:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze