Julinek Park 9-10 lipca. Program godzinowy i atrakcje

2022-07-07 10:50
Julinek Park 9-10 lipca. Program godzinowy i atrakcje
Autor: materiały prasowe Julinek Park 9-10 lipca. Program godzinowy i atrakcje

Już w najbliższy weekend prawdziwa gratka dla wszystkich młodych fanów Jacka Sparrowa czy Kapitana Haka. Julinek Park swoim klimatem zamieni się w prawdziwy statek piracki! Wyjątkowych emocji dostarczy spektakl zatytułowany Pirackie potyczki. Kto z nich wyjdzie zwycięsko?

Kiedy złowrogi pirat, rzuca wyzwanie szalonej i kolorowej Pani Kapitan Latającej flądry, nie pozostaje jej nic innego, jak zwołać załogę i odpowiedzieć na wezwanie! Przejdźmy wspólnie przez poszukiwania najlepszych cyrkowych piratów. Zbierzmy drużynę talentów, która stawi czoło wyzwaniom i złemu piratowi. Przygotujmy się do bitwy, w której jedna z łajb musi zatonąć! Oprócz emocji pirackich, przygotowano także szereg innych aktywności. Najmłodsi fani ruchu na świeżym powietrzu świetnie odnajdą się podczas zaplanowanych warsztatów sportowych. Bez wątpienia wielu entuzjastów znajdą także warsztaty kreatywne. Atrakcji w najbliższy weekend nie zabraknie!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - TRASA. Kiedy i gdzie koncerty TVP Lato Muzyka Zabawa?

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

HARMONOGRAM

  • 12:00 – Balonowe animacje – MAŁA SCENA
  • 14:00 – „Pirackie Potyczki” – DUŻA ARENA
  • 14:30 – Warsztaty kreatywne – MAŁA SCENA
  • 16:00 – „Pirackie Potyczki” – DUŻA ARENA
  • 13:30 – Warsztaty sportowe – MAŁA SCENA
  • 17:30 – „Pirackie Potyczki” – DUŻA ARENA
Sonda
Julinek Park - lubisz to miejsce?

Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze