Julia Wieniawa zaśpiewała Easy on Me! Jak wypadła w nowym utworze Adele?

2021-10-19 14:01
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Najnowszy kawałek Adele Easy On Me podbija serca słuchaczy. Fani pokochali go na tyle, że w Internecie już pojawiają się covery utworu. Również polskie gwiazdy próbują swoich sił w repertuarze wokalistki. Jak poradziła sobie Julia Wieniawa? Przekonajcie się już teraz!

Julia Wieniawa zaśpiewała piosenkę Adele Easy On Me. Znana na całym świecie brytyjska wokalistka o niepowtarzalnym głosie po sześciu latach wydała nowy singiel. Fani Adele oszaleli na punkcie kawałka, w którym opowiada m.in. o swoim zakończonym już małżeństwie. Teledysk do Easy On Me w serwisie YouTube obejrzano jak na razie ponad 70 milionów razy, a licznik nadal bije! Piosenka od pewnego czasu utrzymuje się na karcie na czasie. Nie trzeba było długo czekać, aby Internet obiegły covery utworu. Piosenki Adele to bardzo wymagający repertuar, do którego potrzeba dużych umiejętności wokalnych. Jedna z naszych rodzimych gwiazd podjęła się tego zadania. Jak Julia Wieniawa poradziła sobie z Easy On Me? Obejrzyjcie nagranie już teraz!

Jak Julia Wieniawa funkcjonuje z Hashimoto? Choroba zmieniła jej życie

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni

Julia Wieniawa – Easy On Me

Młoda aktorka opublikowała na TikToku własną wersję najnowszego hitu Adele. Julia Wieniawa w swoim repertuarze może pochwalić się popularnymi utworami takimi jak Nie muszę czy Na darmo. Teraz zaprezentowała fragment kawałka innej gwiazdy. Dziewczyna wyznała, że uwielbia piosenkę i cały czas ją śpiewa. Obserwatorzy artystki komentują jej najnowszy filmik. Pojawiają się bardzo przychylne komentarze na temat jej coveru. Nie słyszeliście jeszcze nagrania? Obejrzyjcie je już teraz i oceńcie interpretację Julii sami!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze