Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA

Julia Wieniawa GRA w teatrze. Znamy ceny biletów za spektakl z gwiazdą!

2023-02-03 14:32

Julia Wieniawa to dziewczyna wielu talentów. Artystka nie tylko gra w filmach i serialach, ale również śpiewa i koncertuje. Po zakończonej trasie czeka na nią kolejne zawodowe wyzwanie! Lada moment wszyscy fani będą mogli zobaczyć idolkę w teatrze. Bilety na sztukę, w której 24-latka gra główną rolę, są już dostępne w sprzedaży. Wiemy, gdzie i za ile je kupić.

Julia Wieniawa - spektakl Gra z udziałem artystki może okazać się wielkim hitem! Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że 24-latka jest jedną z najbardziej utalentowanych, a zarazem najciężej pracujących na swój sukces gwiazd w polskim show-biznesie. Na przestrzeni 10 lat swojej aktywności zawodowej Wieniawa dała nam się poznać nie tylko jako aktorka filmowa i serialowa, ale również piosenkarka. W ubiegłym roku do sprzedaży trafił jej debiutancki krążek Omamy, który promowała trasa festiwalowa, a następnie klubowa. Gwiazda wykorzystała zdobyte w świecie filmu doświadczenie, przygotowując spektakularne show pełne tańca i efektów wizualnych. Lada chwila wszyscy wielbiciele Julii Wieniawy będą mieli kolejne okazje do spotkań z nią na żywo. Aktorka i piosenkarka otrzymała angaż w teatrze, a sztuka Gra z jej udziałem zadebiutuje już w lutym 2023 roku. Oprócz Wieniawy, na deskach zobaczymy też Adama Woronowicza.

Julia Wieniawa - aktorka i piosenkarka. Życiorys godny gwiazdy Hollywood

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie

Wieniawa w teatrze - bilety

Już 9 lutego odbędzie się wielka premiera spektaklu Gra, w którym główne role grają Julia Wieniawa i Adam Woronowicz. Jak dowiadujemy się z opisu widowiska, to "pojedynek dwóch niezwykłych osobowości. To emocjonująca, przebiegła gra, pełna napięć i zagadek walka bez reguł, w której nic nie jest oczywiste". Sztuka trwa 90 minut i będzie wystawiana w warszawskim Garnizonie Sztuki przy ul. Marii Konopnickiej 6. Ceny biletów? Od 100 do 150 złotych. Wejściówki można nabywać na stronie obiektu.

Sonda
Wybierzesz się na sztukę z Julią Wieniawą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE