Julia Rocka o piosence Balans, planach i marzeniach. Wywiad Kasi Węsierskiej

i

Autor: Piotr Rybiński / Sony Music Poland Julia Rocka o piosence Balans, planach i marzeniach. Wywiad Kasi Węsierskiej

Julia Rocka o piosence Balans, planach i marzeniach. Wywiad Kasi Węsierskiej

2022-05-19 12:55

Julia Rocka to jedna z najciekawszych debiutantek na polskim rynku muzycznym, która jest podręcznikowym przykładem self-made woman pokolenia Z. Jej pierwszy, wydany niezależnie, singiel Jeep okupował kilkanaście miesięcy temu szczyt polskiej listy Spotify Viral. Utwór Oficjalna wersja zdarzeń - był pod koniec zeszłego roku jednym z największych, muzycznych trendów na TikToku, czego efektem jest ponad 10 tysięcy kreacji i 8 milionów odsłuchań we wszystkich serwisach streamingowych! Teraz młoda artystka wypuściła singiel Balans, o którym opowiedziała Kasi Węsierskiej!

Julia oprócz pisania tekstów, komponowania muzyki i samodzielnego promowania swojej twórczości w mediach społecznościowych, studiuje na łódzkiej Filmówce. Jej dyplomowy spektakl Mary Page Marlowe w reżyserii Adama Orzechowskiego kilka dni temu zdobył Grand Prix na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Nowy utwór Balans - w odróżnieniu od dotychczasowych singli Julki - nie porusza tematów damsko-męskich, a traktuje o przeżyciach egzystencjalnych młodej artystki, o braku umiejętności znalezienia trwałej równowagi w życiu i ciągłym poszukiwaniu własnego Zen. Posłuchajcie poniżej rozmowy Kasi Węsierskiej z Julią Rocką.

Gość Radia ESKA - wywiady

Listen to "W czym Julia Rocka znajduje swój "Balans"? Opowiedziała nam o nowym singlu i o szukaniu życiowej równowagi" on Spreaker.