Julia Pietrucha wydaje płytę. Instagram pełny muzycznych zapowiedzi!

i

Autor: Fot. WBF Płyta ukaże się 15 kwietnia

Julia Pietrucha wydaje płytę. Instagram pełny muzycznych zapowiedzi!

2016-04-05 15:56

Julia Pietrucha wydaje płytę. Aktorka znana z takich seriali jak Blondynka czy Galeria rozpoczyna muzyczną karierę, a jej debiutancki album ukaże się jeszcze w kwietniu.

Julia Pietrucha wydaje płytę. - To album pełen ulotnych chwil mojego życia, słów, które nie chciały pozostać niewypowiedziane i melodii, które udało mi się uchwycić, spisać na odwrocie kartki scenariusza, w poplamionym zeszycie, gdzieś na kolanie, podczas przystanku w długiej podróży - mówi o swojej płycie Julia Pietrucha. Premierę debiutanckiego wydawnictwa artystka zaplanowała na 15 kwietnia. Do tego czasu album dostępny będzie w przedsprzedaży.

>> Enea Spring Break 2016 line-up: Reni Jusis, Brodka i Podsiadło. Sprawdź dokładny program imprezy!

Julia Pietrucha - tracklista płyty

Poniżej znajduje się pełna tracklista debiutanckiego albumu aktorki i piosenkarki:

 1. Living on the island
 2. Where you going tonight
 3. Little more
 4. Stand still
 5. Growl it
 6. Tonight
 7. Swing boy
 8. We care so much
 9. Ship of fools
 10. Julien
 11. Midsummer day’s dream
 12. Mom
 13. On my own
 14. Once every day

Julia Pietrucha - Instagram

Julia Pietrucha utwory, które znalazły się na płycie udostępnia także w sieci. Fragmentów piosenek można posłuchać m.in. na oficjalnym profilu aktorki w serwisie Instagram. Dodatkowo Julia Pietrucha przygotowała specjalną niespodziankę dla swoich fanów i codziennie na własnej stronie internetowej publikuje jeden utwór z płyty. Jednak piosenka w sieci dostępna jest tylko przez 24 godziny, a po nie pojawia się kolejna. - Wracajcie tutaj każdego dnia, dzielcie się każdą piosenką z przyjaciółmi, bliskimi, bo macie na to tylko 24 godziny - zachęca Julia Pietrucha za pośrednictwem swojej strony internetowej.

>> Julia Petrucha - Midsummer Day's Dream: premiera teledysku aktorki w sam raz na lato

KL