Julia Chatys

i

Autor: Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Julia Chatys zaczynała jako aktorka w Niani, a teraz debiutuje z nowym singlem! Będzie hit?

2021-03-18 11:38

Swoją karierę przed kamerami zaczynała jako dziecko. Teraz ma 25 lat, a na jej koncie gromadzi się wiele sukcesów. Mowa oczywiście o Julii Chatys, którą możecie kojarzyć między innymi z serialu Niania. Teraz arystka wydała swój debiutancki singiel czym zaskoczyła wszystkich. Szykuje się hit?

Julia Chatys od małego dobrze prezentowała się na ekranie w telewizji. Choć nie pochodzi z artystycznej rodziny, bo jej tato był policjantem, a mama pracowała w administracji to może pochwalić się smykałką do aktorstwa, tańca i ... śpiewu! Julia pierwsze kroki stawiała na deskach domu kultury, gdzie w wieku 6 lat zagrała różowego Prosiaczka z bajki Kubuś Puchatek. Rok później poszła na casting do serialu Niania i zyskała ogromny rozgłos. Od 2012 roku wciela się natomiast w Kasię Berg w serialu TVN - Na Wspólnej. Co ciekawe, Julia Chatys skończyła szkołę filmową i postanowiła rozpocząć karierę w branży muzycznej. Od jakiegoś czasu intensywnie pracuje nad swoim głosem, a nawet pisze własne teksty piosenek. Jakiś czas temu podjęła współpracę z Sebastianem Fabijańskim i gościnnie znalazła się w dwóch kawałkach na jego płycie zatytułowanej Reset.

Piosenki, które są do siebie podobne

Julia Chatys - nowości muzyczne 2021

Julia Chatys postanowiła nie stać w miejscu i sama zdecydowała się na stworzenie debiutanckiej płyty. Mowa oczywiście o krążku Brak, na której znalazł się między innymi premierowy kawałek Enigma. Właśnie w środę 17 marca, artystka była gościem specjalnym w śniadaniowym programie Dzień Dobry TVN i zaprezentowała światu swój najnowszy singiel. Internauci są zachwyceni i gratulują jej pod najnowszym postem na Instagramie. Niebawem usłyszymy więcej nowości, dlatego bacznie obserwujcie Julkę!