Jubel zdobyli serca słuchaczy nową wersją On The Beach. Teraz serwują weekendowe wibracje!

Jubel zdobyli serca słuchaczy nową wersją On The Beach. Teraz serwują weekendowe wibracje!
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Jubel zdobyli serca słuchaczy nową wersją On The Beach. Teraz serwują weekendowe wibracje!

Weekend Vibe, to nowa piosenka, za którą odpowiada szwedzki duet Jubel. Artyści tworząc swój nowy singiel mieli na uwadzę to, by nie brzmiał on tak, jak poprzednie numery. To zupełnie nowy start, który może się wam spodobać!

Nowości Muzyczne 2021: szwedzki, elektroniczny duet JUBËL powraca z najnowszym singlem Weekend Vibe, który w środku zimy przeniesie słuchaczy do słonecznych wakacji. Pierwszy utwór grupy w 2021 roku pojawia się po pełnym sukcesów dla duetu minionym roku. Wydany dwa lata temu cover klasyka Moonlight z udziałem Neimy stał się światowym przebojem. Pełna emocji, akustyczna wersja w zeszłym roku trafiła na szczyty list przebojów, a oryginał uzyskał złote i platynowe statusy w Europie. Łącznie piosenka zgromadziła już ponad 220 milionów streamów, a także doczekał się remiksu autorstwa giganta sceny dance, Tiesto.

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia

Jubel - piosenka Weekend Vibe

Pracując nad Weekend Vibe postanowiliśmy zrobić coś innego - mówią muzycy i dodają: - Nie próbowaliśmy kombinować, wymyślać czegoś na siłę, po prostu nie chcieliśmy kopiować samych siebie. Piosenka nie przypomina niczego, co wcześniej nagraliśmy, ale zawiera doskonale znane elementy, łączące różne style. Czerpaliśmy inspiracje od producentów takich, jak Bruno Mars czy Pharrell, a jednocześnie chcieliśmy nagrać coś świeżego.

Przybliżając nowy odcień brzmienia JUBËL, Weekend Vibe to melodyjny, electropowy hymn, wypełniony gitarowymi riffami, rozedrganą linią basu i energetycznymi dęciakami. Mając już na koncie wiele sukcesów, Sebastian Atas główny producent i wokalista duetu, oraz Victor Sjöström, autor piosenek oraz instrumentalista, są gotowi, by JUBËL stał się światowym fenomenem. Urozmaicając swe brzmienie, dodając elektroniczny sznyt, z pogodnymi wokalami, zmyślną produkcją i imprezowym charakterem, duet jest na najlepszej drodze, by osiągnąć swój cel.

Najnowsze