Joanna Liszowska - waga, mąż, Instagram, ślub, dzieci, metamorfoza

i

Autor: Fot. East News /Kamil PIKLIKIEWICZ Joanna Liszowska

Joanna Liszowska - waga, mąż, Instagram, ślub, dzieci, metamorfoza

2018-03-28 14:11

Joanna Liszowska to wybitna aktorka, ceniona od lat. Co jeszcze wiemy na temat gwiazdy? Przeczytajcie na ESKA.pl 

Joanna Liszowska to aktorka znana z takich seriali jak Przyjaciółki, Na Wspólnej, Prawo Agaty, 39 i pół czy Hela w opałach. Wystąpiła również w kilku filmach, a widzowie zapamiętali ją z jej wyjątkowych tanecznych i muzycznych występów. Utalentowana aktorka wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Oba programy przyniosły jej jeszcze większa popularność! Co jeszcze wiemy o Joannie Liszowskiej? 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowa jurorka w odcinku 31.03.2018

Autor: brak danych

  Twoja Twarz Brzmi Znajomo za każdym razem zaskakuje wyszukanymi metamorfozami uczestników. Okazuje się, że świąteczny odcinek show, który zobaczymy w sobotę 31 marca, zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco! Po pierwsze uczestnicy zmierzą się z niełat

Joanna Liszowska - waga

Liszowska pochodzi z Krakowa i ma 175 cm wzrostu. Aktorka od wielu lat walczy z lekką nadwagą, raz chudnąc, to znów trochę przybierając. Nigdy jednak się tym nie przejmuje, a media rozpisują się o jej kolejnych stylizacjach. 

Joanna Liszowska - mąż, dzieci, ślub 

Aktorka 24 lipca 2010 roku wzięła ślub, a jej mężem jest milioner - Ola Serneke.  Ceremonia odbyła się w Bydgoszczy. Joanna Liszowska ma z nim dwójkę dzieci. Są to córeczki - Emma i Stella.

Joanna Liszowska - Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie @joannaliszowskaofficial. Chętnie dzieli się na nim zdjęciami z życia prywatnego, jak również ciekawostkami związanymi z jej pracą. Znajdziemy na nim wiele zabawnych ujęć i selfie z innymi gwiazdami. Prócz tego nie boi się mówić o swoich poglądach, poparła jawnie Czarny Protest.  

Joanna Liszowska - metamorfoza 

Gwiazda przez ostatnie lata przeszła prawdziwą metamorfozę. Zeszczuplała, a jej styl stał się dużo bardziej odważny i seksowny. Nie zmienia się tylko burza jej pięknych, blond loków, które są charakterystyczne dla aktorki.