Joanna Liszowska - waga, mąż, Instagram, ślub, dzieci, metamorfoza

2018-03-28 14:11
Joanna Liszowska - waga, mąż, Instagram, ślub, dzieci, metamorfoza
Autor: Fot. East News /Kamil PIKLIKIEWICZ Joanna Liszowska

Joanna Liszowska to wybitna aktorka, ceniona od lat. Co jeszcze wiemy na temat gwiazdy? Przeczytajcie na ESKA.pl 

Joanna Liszowska to aktorka znana z takich seriali jak Przyjaciółki, Na Wspólnej, Prawo Agaty, 39 i pół czy Hela w opałach. Wystąpiła również w kilku filmach, a widzowie zapamiętali ją z jej wyjątkowych tanecznych i muzycznych występów. Utalentowana aktorka wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Oba programy przyniosły jej jeszcze większa popularność! Co jeszcze wiemy o Joannie Liszowskiej? 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - nowa jurorka w odcinku 31.03.2018

Autor: brak danych

  Twoja Twarz Brzmi Znajomo za każdym razem zaskakuje wyszukanymi metamorfozami uczestników. Okazuje się, że świąteczny odcinek show, który zobaczymy w sobotę 31 marca, zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco! Po pierwsze uczestnicy zmierzą się z niełat

Joanna Liszowska - waga

Liszowska pochodzi z Krakowa i ma 175 cm wzrostu. Aktorka od wielu lat walczy z lekką nadwagą, raz chudnąc, to znów trochę przybierając. Nigdy jednak się tym nie przejmuje, a media rozpisują się o jej kolejnych stylizacjach. 

Joanna Liszowska - mąż, dzieci, ślub 

Aktorka 24 lipca 2010 roku wzięła ślub, a jej mężem jest milioner - Ola Serneke.  Ceremonia odbyła się w Bydgoszczy. Joanna Liszowska ma z nim dwójkę dzieci. Są to córeczki - Emma i Stella.

Joanna Liszowska - Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie @joannaliszowskaofficial. Chętnie dzieli się na nim zdjęciami z życia prywatnego, jak również ciekawostkami związanymi z jej pracą. Znajdziemy na nim wiele zabawnych ujęć i selfie z innymi gwiazdami. Prócz tego nie boi się mówić o swoich poglądach, poparła jawnie Czarny Protest.  

Joanna Liszowska - metamorfoza 

Gwiazda przez ostatnie lata przeszła prawdziwą metamorfozę. Zeszczuplała, a jej styl stał się dużo bardziej odważny i seksowny. Nie zmienia się tylko burza jej pięknych, blond loków, które są charakterystyczne dla aktorki. 

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze