Jesy Nelson

i

Autor: ESKA.pl

Jesy Nelson z Little Mix: fani muszą czuć, że to prawdziwe historie [WYWIAD]

2021-10-20 16:39

Jesy Nelson rozpoczęła swoją solową karierę. Po burzliwym odejściu z zespołu Little Mix, Jesy zdecydowała się na wydanie pierwszej autorskiej piosenki. Chodzi o kawałek Boyz w duecie z Nicki Minaj. W rozmowie z Katarzyną Węsierską opowiedziała o nowym singlu i współpracy z "królową rapu". Zobaczy wywiad!

Jesy Nelson od kilku tygodni jest na językach całego świata. Jej pierwszy singiel pod tytułem Boyz wywołał wiele emocji. Co więcej, piosenkę i teledysk nagrała wspólnie z Nicki Minaj. Piosenka Boyz to popowy kawałek inspirowany muzyką popularną z końcówki lat 90. i początku XXI wieku. Hiphopowe stroje, kolorowe scenografie i wpadający w ucho refren to coś, co charakteryzuje najnowszą propozycję od Jesy Nelson. Była gwiazda brytyjskiego zespołu Little Mix jest w trakcie promocji jej solowego debiutu i z tej okazji udzieliła wywiadu dla Radia ESKA i ESKA.pl. Co powiedziała o początku nowej drogi w swojej karierze? Jak wspomina współpracę z Nicki Minaj? Przeczytaj fragment wywiadu oraz obejrzyj całą rozmowę z Katarzyną Węsierską poniżej.

Jesy Nelson dla Radia ESKA i ESKA.pl

Jesy Nelson zdradziła, że to ona wpadła na pomysł, aby zaprosić Nicki Minaj do piosenki Boyz. - Ona jest królową rapu. Nie było nikogo innego, kogo widziałabym w tym kawałku. Ona była do tego idealna. Zaproponowałam jej wspólny singiel, puściłam jej go i ona się w nim zakochała. Kilka tygodni później już kręciliśmy teledysk - mówi Jesy. Opowiedziała także o początku swojej solowej kariery. - Nigdy nie wydałabym muzyki, której nie czuję, która nie jest dla mnie prawdziwa. [...] Fani muszą wiedzieć, że to prawdziwe historie i prawda, którą chcę im przekazać - zdradziła.

Jesy Nelson lubi bad boyów...?
Sonda
Podoba ci się piosenka Boyz?