Jesy Nelson z Little Mix: fani muszą czuć, że to prawdziwe historie [WYWIAD]

2021-10-20 16:39
Jesy Nelson
Autor: ESKA.pl

Jesy Nelson rozpoczęła swoją solową karierę. Po burzliwym odejściu z zespołu Little Mix, Jesy zdecydowała się na wydanie pierwszej autorskiej piosenki. Chodzi o kawałek Boyz w duecie z Nicki Minaj. W rozmowie z Katarzyną Węsierską opowiedziała o nowym singlu i współpracy z "królową rapu". Zobaczy wywiad!

Jesy Nelson od kilku tygodni jest na językach całego świata. Jej pierwszy singiel pod tytułem Boyz wywołał wiele emocji. Co więcej, piosenkę i teledysk nagrała wspólnie z Nicki Minaj. Piosenka Boyz to popowy kawałek inspirowany muzyką popularną z końcówki lat 90. i początku XXI wieku. Hiphopowe stroje, kolorowe scenografie i wpadający w ucho refren to coś, co charakteryzuje najnowszą propozycję od Jesy Nelson. Była gwiazda brytyjskiego zespołu Little Mix jest w trakcie promocji jej solowego debiutu i z tej okazji udzieliła wywiadu dla Radia ESKA i ESKA.pl. Co powiedziała o początku nowej drogi w swojej karierze? Jak wspomina współpracę z Nicki Minaj? Przeczytaj fragment wywiadu oraz obejrzyj całą rozmowę z Katarzyną Węsierską poniżej.

Jesy Nelson dla Radia ESKA i ESKA.pl

Jesy Nelson zdradziła, że to ona wpadła na pomysł, aby zaprosić Nicki Minaj do piosenki Boyz. - Ona jest królową rapu. Nie było nikogo innego, kogo widziałabym w tym kawałku. Ona była do tego idealna. Zaproponowałam jej wspólny singiel, puściłam jej go i ona się w nim zakochała. Kilka tygodni później już kręciliśmy teledysk - mówi Jesy. Opowiedziała także o początku swojej solowej kariery. - Nigdy nie wydałabym muzyki, której nie czuję, która nie jest dla mnie prawdziwa. [...] Fani muszą wiedzieć, że to prawdziwe historie i prawda, którą chcę im przekazać - zdradziła.

Jesy Nelson lubi bad boyów...?
Sonda
Podoba ci się piosenka Boyz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze