Jessie J i Carly Rae Jepsen w Grease Live 2016. Zobacz zwiastun nowej wersji Grease

2016-01-18 12:22
Jessie J i Carly Rae Jepsen w Grease 2016
Autor: fot. screen z filmiku na YouTube/ FOX Jessie J i Carly Rae Jepsen w Grease 2016

Jessie J i Carly Rae Jepsen w zwiastunie Grease: Live podkręcają atmosferę oczekiwania na premierę nowej wersji Grease. Zobacz, jak wyglądają próby i sprawdź datę pierwszej emisji Grease 2016 na ESKA.pl

Grease 2016: Jessie J i Carly Rae Jepsen to tylko niektóre gwiazdy, które można zobaczyć w nowym zwiastunie Grease: Live. Kultowy musical z 1978 roku, który wykreował takie gwiazdy jak John Travolta i Olivia Newton John, doczeka się swojej współczesnej wersji. Nowa produkcja zostanie zarejestrowana i wytransmitowana na żywo 31 stycznia w amerykańskiej stacji telewizyjnej Fox.

Nowa wersja musicalu Grease

Carly Rae Jepsen wcieli się w postać piękności o imieniu Frenchy. Z kolei Jessie J zaśpiewa piosenkę przewodnią Grease Is The Word, którą w oryginale wykonuje Frankie Valli. W nowej wersji Grease będziemy mogli zobaczyć także m.in. Vanessę Hudgens, gwiazdę obchodzącego już 10 lat High School Musical.

Grease: Live daje już trzecie życie słynnemu musicalowi. Pierwszy renesans Grease miał miejsce w 1998 roku z okazji 20. rocznicy premiery filmu. Wtedy produkcja ponownie trafiła do kin, a wiele piosenek z soundtracku trafiło na prestiżową listę magazynu Billboard. Zobacz przedsmak pokolenia Grease 2016 poniżej:

 

RC

Najnowsze