Jeremy Ruehlemann nie żyje. Model miał 27 lat

2023-01-24 15:40
Jeremy Ruehlemann nie żyje. Model miał 27 lat
Autor: Screen z IG: ruehlemann

Zmarł 27-letni model, współpracujący z największymi markami modowymi oraz projektantem modowym, znanym z programu rozrywkowego Project Runway. Mężczyzna swoje ostatnie zdjęcie w mediach społecznościowych dodał 20 stycznia. Jego przyjaciel poinformował o tym przykrym wydarzeniu za pomocą swojego Instagrama.

Przyjaciel Jeremy'ego Ruehlemanna poinformował o śmierci modela na Instagramie. Mężczyzna zrobił to 23 stycznia. Dokładna data śmierci nie jest znana, jednak 20.01 27-latek dodał swoje ostatnie zdjęcie. Oznacza to, że tragiczna sytuacja musiała się wydarzyć w ciągu tych trzech dni. Ruehlemann był dobrze zapowiadającym się modelem, muzą projektanta z Project Runway. Brał udział w kampaniach największych marek modowych. Nikt nie spodziewał się, że jego historia zakończy się tak wcześnie. Przyczyna śmierci mężczyzny nie jest znana, rodzina nie ujawniła tejże informacji. Fani oraz bliscy są zdruzgotani.

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Kim był Jeremy Ruehlemann?

Jeremy Ruehlemann był dobrze zapowiadającym się modelem, który zgromadził dziesiątki tysięcy fanów na Instagramie. Brał udział w kampaniach marek takich jak Tommy Hilfiger, Zara czy Superdry. Jego zdjęcia można było oglądać w najbardziej znanych magazynach modowych, m.in. GQ. W dniu śmierci miał zaledwie 27 lat.

Christiano Siriano i Jeremy Ruehlemann

O śmierci Jeremy'ego Ruehlemanna poinformował jego drogi przyjaciel - Christiano Siriano. Mężczyzna był projektantem, uczestnikiem programu Project Runway. W poście pożegnalnym nazwał go "jedną ze swoich muz". Jest zdruzgotany odejściem bliskiej sobie osoby. Nie ujawnił on powodu śmierci.

Nigdy wcześniej nie publikowałem czegoś takiego, ale strata przyjaciela, który miał tak piękną duszę, jest prawdziwą tragedią. To dla Jeremy'ego, najpiękniejszego człowieka, który dawał tak wiele miłości ludziom w swoim życiu, niezależnie od wszystkiego. Był jedną z moich muz i zawsze będzie. Inspirował mnie i zawsze będę go kochał. Przesyłam miłość do jego rodziny i przyjaciół, którzy stracili kogoś tak wyjątkowego. Wiem, że kiedyś znowu się spotkamy, ale teraz chciałbym go po prostu przytulić.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze