Jelena Matula na Eurowizji 2019?! Gwiazda Voice of Poland ma wystartować w barwach innego kraju!

2018-11-28 15:14

Jelena Matula to uczestniczka ósmej edycji Voice of Poland. Wokalistka była podopieczną Tomsona i Barona. Teraz ma wziąć udział w Eurowizji 2019!

Jelena Matula na Eurowizji 2019?! Pojawiły się pierwsze doniesienia dotyczące uczestniczki Voice of Poland 8. Czy wystąpi na Konkursie Piosenki? Ostatnio w Rydze odbyły się przesłuchania do selekcji Supernova, z których wyłoniony zostanie łotewski reprezentant na Eurowizję 2019. Wśród biorących udział pojawiła się Jelena Matula. Pamiętacie tę wokalistkę?

The Voice of Poland FINAŁ - co zobaczymy 1.12.2018?

Jelena Matula - Voice of Poland

O udział w Eurowizji w Tel Avivie walczyło 33 wokalistów. Wśród nich pojawiła się Jelena Matula. To wokalistka, która wystąpiła w ósmej edycji Voice of Poland. Jej udział w show wzbudził ogromne emocje wśród widzów programu. Wokalistka na przesłuchaniach w ciemno wykonała przebój Bang Bang, porywając do tańca samego Michała Szpaka. Ostatecznie trafiła do drużyny Tomsona i Barona i doszła aż do ćwierćfinału.

Jelena Matula - Eurowizja 2019

Wokalistka mimo, że wzruszyła Marię Sadowską oraz była faworytką od samego początku - przegrała rywalizację z Łukaszem Łyczkowskim i Sabiną Mustaeveją. To wzbudziło ogromne emocje internautów, którzy nie kryli zdziwienia. Teraz wokalistka chce sprawdzić swoich sił w Eurowizji. Podczas przesłuchań do selekcji Supernova, Jelena zaprezentowała swój utwór With you. Możecie go posłuchać poniżej.

Michał Szpak - jak dobrze go znacie? Quiz tylko dla prawdziwych fanów!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze