Mam Talent

i

Autor: Screen z YT: Got Talent Global/GREATEST SHOWMAN NEVER ENOUGH SINGER Loran Allred Gets GOLDEN BUZZER On BRITAIN'S GOT TALENT 2022 !

Jej głos zna prawie każdy. To, kim jest naprawdę wyjawiła dopiero po latach

2023-02-15 13:56

Są osoby, których historia potrafi ogromnie zszokować. Tak było z wokalistką, która dopiero po latach wyjawiła, kim naprawdę jest. Przez długi czas ukrywała się w cieniu innej gwiazdy, by w końcu samej móc rozbłysnąć. Choć jej głos znał niemal każdy, nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, kim rzeczywiście jest.

Jej głos znają miliony, jednak mało kto zdawał sobie sprawę z tego, kim jest naprawdę. Wokalistka wykonała znany hit promujący film The Greatest Showman. Produkcja została nominowana m.in. do Złotych Globów i Oscara. Przez lata wiele osób uważało, że utwór śpiewa gwiazda wcielająca się w postać Jenny Lind. Jednak po tym, jak aktorka zdała sobie sprawę z możliwości wokalnych Loren Allerd przyznała, że to właśnie ona powinna wykonać piosenkę. Okazuje się, że Rebecca Ferguson, wcielająca się w rolę Jenny Lind, jedynie poruszała ustami tak, by widzowie myśleli, że to ona śpiewa utwór Never Enough. Loren Allerd postanowiła wyprowadzić fanów produkcji z błędu. Aby to zrobić wzięła udział w talent show i opowiedziała swoją historię.

Usiadł do pianina i zaczął grać. Ten pięciolatek ma niebywały talent!

20 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH KONCERTÓW W POLSCE 2023 [ROBBIE WILLIAMS, PINK, MANESKIN, SAM SMITH, HARRY STYLES...] | ESKA XD - Radio Eska #64

Loren Allerd - Never Enough

Przez lata nikt nie wiedział, że utwór Never Enough z filmu The Greatest Showman wykonuje Loren Allerd. Fani produkcji uważali, że to aktorka wcielająca się w rolę śpiewającej Jenny Lind śpiewa jeden z najsłynniejszych utworów z produkcji. Aby wyprowadzić wszystkich z błędu, wokalistka zdecydowała się wziąć udział w brytyjskiej wersji Mam Talent. Podczas castingu opowiedziała swoją historię.

Wielu z was może znać już mój głos, ale nie moją twarz. Wszystko przez to, że to ja zaśpiewałam utwór Never Enough w filmie The Greatest Showman. Zostałam zatrudniona, by nagrać tylko pomocnicze wokale dla aktorek, by mogły nauczyć się swoich partii. Jednak sprawy potoczyły się odrobinę inaczej i wykonałam cały utwór.

Simon Cowell nie mógł uwierzyć w to, że tak długo nie zdawał sobie sprawy z tak ważnej rzeczy.

Znalazła swój występ w Mam Talent po 6 latach. Wspomnienia wywołały ogromne wzruszenie

Na początku mówisz, że zaśpiewałaś jeden z największych utworów wszech czasów, a teraz wyjawiasz, że aktorka, która śpiewała go w filmie, tak naprawdę tego nie zrobiła? (...) Dlaczego nie opowiadałaś tej historii wcześniej? Czemu nie zawalczyłaś o sławę?

Wokalistka zdradziła, że wcześniej nie czuła potrzeby by się ujawniać. Loren Allerd czuła się komfortowo, gdy była anonimowa. Przyznała, że musiała dojrzeć do tej decyzji. Po tym, jak na żywo wykonała utwór Never Enough jurorzy nie mogli wyjść z podziwu. Przyznali, że kobieta jest kompletną wokalistką, którą czeka światowa sława. Zgodnie zdecydowali, że należy jej się Złoty Przycisk i automatyczny awans do półfinału. Loren Allerd, dzięki swoim umiejętnościom wokalnym oraz zaskakującej historii dotarła do finału show, w którym zajęła 9 miejsce.

Która gwiazda jest twoją bratnią duszą? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Wolisz muzykę, filmy czy imprezy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE