Janusz w Zakopanem. Wakacyjna wersja hitu Sławomira

2018-07-09 13:16
Janusz w Zakopanem. Wakacyjna wersja hitu Sławomira
Autor: Fot. YouTube/Kabaret Czwarta Fala Fragment teledysku

Janusz wyrusza do Zakopanego razem z Kabaretem Czwarta Fala. Posłuchajcie jego muzycznej relacji z wakacji na ESKA.pl 

'Cześć tutaj Janusz, a w ramionach... mam gofera!' - tak brzmi fragment tekstu najnowszej parodii słynnego hitu Sławomira 'Miłość w Zakopanem'. Tym razem przygotowali ją, specjalnie z okazji wakacji, Kabaret Czwarta Fala i Kamil Szpankowski. Podobnie jak w przypadku oryginału wybierzemy się w muzyczną podróż wprost do stolicy gór. Tym razem zrobimy to jednak oczywiście... Passatem. 

Janusz w Zakopanem - co zobaczymy w teledysku? 

Parodia Kabaretu Czwarta Fala nosi tytuł 'Janusz w Zakopanem'. Historia opowiada o letnim wypadzie Janusza wraz ze szwagrem i ich 'przygodach' w stolicy gór. Nie zabrakło Grażyny przy garach, skarpet do sandałów i grillowanych przysmaków. Piosenka bawi do łez. Warto również zwrócić uwagę na przepiękne widoki, które możemy podziwiać w teledysku. Jeśli jesteście ciekawi jak brzmi ta wakacyjna wersja znanego hitu, poniżej znajdziecie cały klip: 

Neymar się toczy - MEMY i PARODIE WIDEO podbijają sieć!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze