Jankes i Puoteck, czyli Ranne Ptaki, na videoczacie ESKA.pl 3.03. - zobacz, co będzie się działo! [VIDEO]

2014-03-01 12:41

Nowy poranek Radia ESKA = nowi prowadzący. Kim są Ranne Ptaki, które będą budzić nas od poniedziałku do piątku? W roli prowadzących Jankes i Puoteck znani z Eskowej anteny, którzy już 3 marca odwiedzą nas na videoczacie ESKA.pl. Gotowi naprawdę poznać Jankesa i Puotecka? Sprawdźcie, co będzie się działo!

Ranne Ptaki to nowy poranek Radia ESKA, który premierowo startuje już 3 marca 2014 roku. W roli rannych ptaszków Jankes i Puoteck, którzy świętując pierwszą odsłonę Rannych Ptaków na naszej antenie odwiedzą nas w ramach videoczatu na ESKA.pl. Już w poniedziałek (03.03) o 18:30 będziecie mieli okazję poznać Jankesa i Puotecka i sprawdzić, jak czują się w nowej roli.

>>> Najlepsze radio online w polskiej sieci? Odpal eskaGO i przestań szukać!

Wydaje się Wam, że dobrze znacie naszych DJ-ów? Nic bardziej mylnego! Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że o poranku każdy z nas jest inny niż w trakcie całego dnia. Czym zaskoczą panowie? Jakie sekrety skrywają Jankes i Puoteck? Jedno jest pewne - będą sadzić największe jaja jak to na ptaki przystało ;).

Co więcej, wszyscy fani Jankesa i Puotecka staną przed szansą zadania im najbardziej szalonych pytań. Ranne Ptaki zapowiedziały, że są gotowi odpowiedzieć na każde z nich. Będzie się działo!

Nie przegapcie Eskowego videoczatu - 3 marca 2014 roku, 18:30, tylko na ESKA.pl. W oczekiwaniu na rozmowę mamy dla Was zdjęcia Jankesa i Puotecka, ładne z nich ranne ptaszki, czyż nie?

Najnowsze