James Arthur - Naked. Teledysk do piosenki już jest!

2017-12-01 15:34
James Arthur - Naked. Teledysk do piosenki już jest!
Autor: Fot. Screen z YouTube/JamesAVEVO Screen z teledysku do piosenki 'Naked'

Naked - najnowsza piosenka Jamesa Arthura doczekała się teledysku. Czy zostanie przebojem grudnia? 

W ubiegłym tygodniu James Arthur ujawnił nowy singiel Naked, który zapowiada trzeci album artysty. Utwór został premierowo wykonany w programie X Factor. Dziś swoją premierę ma teledysk w konwencji starego filmy w technikolorze - gdzie gościnnie pojawia się aktorka Cressida Bonas.
Nad Naked James pracował z uznanymi kompozytorami: Maxem Martinem, Savanem Kotechą i Johanem Carlssonem. Tak James mówi o singlu: - Podstawą tego utworu są 4 akordy, które słyszymy na początku. Później następuje crescendo, które prowadzi nas przez bridge do potężnego, finałowego refrenu. Nie ma tu poczucia przeładowania, utwór pozostaje wierny tym czterem akordom. Jest jak nabożny hymn, który chce się śpiewać od razu po usłyszeniu.

James Blunt w Polsce! Data, bilety, miejsce

Autor: brak danych

  12 maja 2018 roku w warszawskiej hali Torwar będziemy mogli zobaczyć na żywo wybitnego artystę. James Hillier Bloun, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko artysty, jak chyba żaden inny wokalista na świecie, potrafi pięknie i wzruszająco śpiewać o miłości, pięknych kob

James Arthur - Naked, teledysk

Nowością w twórczości Jamesa są elementy gospel, które muzyk coraz odważniej wplata do swojej twórczości: - Kocham muzykę gospel. Odkryłem ją niedawno i fascynuje mnie, jak jej wpływy odnaleźć można choćby w piosenkach George’a Michaela. On opowiadał o tym w swojej filmowej autobiografii.
Premiera Naked splata się z brytyjską trasą koncertową, po której James wróci do studia dokończyć nagrywanie trzeciej płyty, która ukaże się w przyszłym roku. Pracuje nad nią z tak uznanymi producentami i kompozytorami jak ‪Ryan Tedder, Justin Tranter i ‪Max Martin. James Arthur jak nigdy przedtem, czuje się związany także ze swoim zespołem koncertowym: - Gramy ze sobą od 2 lat, ostatnie lato spędziliśmy w trasie z OneRepublic, co bardzo nas do siebie zbliżyło. Dwa miesiące w jednym autobusie to było jak program Big Brother, gdzie wszyscy żyją życiem innych. To był niezwykły czas! Teledysk oraz wykonanie piosenki z programu X Factor znajdziecie poniżej: 

 

Źródło: Materiały prasowe, NSM 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze