Jakub Holak Krawczyk - dziewczyna , Instagram, High League, Twitch, wiek, wzrost. Kim jest?

2022-12-09 12:24
Jakub Holak Krawczyk - dziewczyna , Instagram, High League, Twitch, wiek, wzrost. Kim jest?
Autor: Screen z Facebooka: HIGH League Jakub Holak Krawczyk - dziewczyna , Instagram, High League, Twitch, wiek, wzrost. Kim jest?

Jakub Krawczyk jest znany przede wszystkim internautom. W końcu przez długi czas był członkiem Xayoo Industries - jednej z największych ekip działających w polskiej przestrzeni internetowej. Wiele osób zastanawia się, jakie są jego powiązania z High League oraz ile ma lat? Sprawdziliśmy, kim tak naprawdę jest polski streamer - Holak!

Jakub Holak Krawczyk - dziewczyna, Instagram, High League, Twitch, wiek, wzrost. Kim jest? To informacje, które internauci wyszukują najczęściej, chcąc dowiedzieć się czegoś o Jakubie Krawczyku. Jest on polskim streamerem, który przez długi czas działał w jednej z najbardziej znanych ekip - Xayoo Industries. Po odejściu z grupy musiał zmierzyć się z ogromną krytyką, skierowaną w jego stronę. Stał się przez to jednym z najbardziej kontrowersyjnych działaczy Twitcha. W 2022 roku zaczął swoją przygodę z freak fightami w jednej z największych federacji w Polsce. Swój debiut zaliczył 17 września w Gliwicach.

High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 10.12.2022?

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

Jakub Holak Krawczyk - dziewczyna

Holak od dłuższego czasu jest w związku. Jego dziewczyną jest Aneta Włodarska. Na swoim koncie instagramowym zebrała dużą ilość obserwujących. Teraz jednak jej konto jest prywatne, co oznacza, że musi wyrazić zgodę, aby można było śledzić jej poczynania.

Jakub Holak Krawczyk - Instagram

Jakub Krawczyk sprawnie działa na Instagramie. Obserwuje go ponad 116 tys. osób. Znaleźć go można po wpisaniu @holak_amg.

Jakub Holak Krawczyk - High League

Fani chłopaka przez długi czas podejrzewali, że może on wziąć udział w gali freak fight. Wiele osób typowało Fame MMA. Okazało się jednak, że zdecydował się na dołączenie do High League. Swoją pierwszą walkę dla federacji stoczył 17 września 2022 roku, podczas czwartej edycji. Jego przeciwnikiem był Jakub Świtała. Holakowi udało się wygrać starcie. Podczas drugiego wystąpienia jego przeciwnikiem został Zony.

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Jakub Holak Krawczyk - Twitch

Jakub Krawczyk sprawnie działał na Twitchu wraz z Xayoo Industries. To w tej grupie znajdują się jedni z największych polskich streamerów. W 2022 roku Holak postanowił opuścić ich grono, co zakończyło się jedną z większych dram internetowych.

Jakub Holak Krawczyk - wiek

Wiele osób zastanawia się, ile lat ma Holak? Ta informacja niestety nie jest nigdzie potwierdzona.

Jakub Holak Krawczyk - wzrost

Jakub Holak Krawczyk waży około 80 kg, przy wzroście 180 cm.

Sonda
High League 5 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze