Jakkolwiek - energetyczny hymn dla niezłomnych od Gabriela Delgado i Zary Mailov!

i

Autor: Antidoto Records "Jakkolwiek" - energetyczny hymn dla niezłomnych od Gabriela Delgado i Zary Mailov!

NOWOŚĆ

"Jakkolwiek" - energetyczny hymn dla niezłomnych od Gabriela Delgado i Zary Mailov!

2024-06-19 10:58

Gabriel Delgado i Zara Mailov prezentują utwór na każdą porę roku. Artyści dedykują singiel wszystkim niepoprawnym marzycielom, którzy nie rozumieją co to znaczy „nie da się” i wiedzą, że "Jakkolwiek" zawsze znajdzie się sposób. Jak brzmi utwór? To letnia propozycja, którą koniecznie musicie sprawdzić!

Spis treści

  1. Gabriel Delgado - kim jest?
  2. Zara Mailov (Zara Ejzenhart – Ismayilov) - kim jest?
  3. Gabriel Delgado i Zara Mailov - piosenka Jakkolwiek

Czy to piosenka o miłości? Odpowiem pytaniem na pytanie. A czy istnieje jeden rodzaj miłości? Miłość romantyczna, miłość do siebie, miłość do swojej pasji, miłość do swojego wewnętrznego dziecka...O którejś z nich na pewno jest ten utwór. Myślę, że każdy zinterpretuje go po swojemu i za to właśnie kocham muzykę, mówi Zara Mailov.

Swedish House Mafia wraca z energią na lato 2024! "Lioness" hymnem festiwali

Z Gabrielem połączyła nas muzyczna chemia. Oboje mamy mocne charaktery i podobne twórcze flow. Nasz vibe się zwyczajnie uzupełniał i dzięki temu po raz pierwszy w utworze, który śpiewam odważyłam się na pisanie tekstu jednocześnie komponując do niego melodię. Do tej pory komponowałam wyłącznie pisząc dla innych artystów, nigdy do bitu, i raczej fragmentarycznie. Doświadczenie Gabriela pozwoliło mi otworzyć się na ten proces. Razem dopracowaliśmy całość a efektami dzielimy się teraz ze światem. W tekście utworu pojawia się cytat z nieśmiertelnego szlagieru... Autorem oryginału jest Marek Dutkiewicza, który ów fragment namaścił swoim błogosławieństwem, i którego serdecznie pozdrawiam. Wokale zostały zrealizowane w Puk Studio przez Przemka Puka, którego uwielbiam za kreatywność i profesjonalizm. Mix i mastering to dzieło Gabriela. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego „debiutu” po latach życia w szufladzie, dodaje artystka.

Pamiętacie pierwszą edycję The Voice od Poland?

Gabriel Delgado - kim jest?

Wirtuoz produkcji muzycznej, dj, remixer, właściciel wytwórni fonograficznej oraz agencji z przestrzennymi pokazami laserowymi. Już jako nastolatek z dobrym uchem kochał muzykę i już w wieku 13 lat zaczął prowadzić dyskoteki, zaczynając od szkolnych. Mając 18 lat wyjechał do Włoch, gdzie poznał tajniki pracy Dj’a i wypracował własne techniki. Włoska stacja radiowa „Power Station 89.3 Roma’ jako pierwsza (i nie ostatnia) szybko poznała się na jego talencie i zaprosiła do współpracy przy programie „The Night Dream”, gdzie miksował na antenie największe przeboje. Kiedy w jego kolekcji pojawiła się konsola Pioneera, wzięty DJ zaczął podbijać serca kolejnych włoskich stacji radiowych i ich słuchaczy, ciesząc się ogromną słuchalnością. Dzięki zdobytemu za granicą doświadczeniu i wiedzy dojrzał jako artysta a jego styl stał się globalnie rozpoznawalny. Gabriel Delgado zagrał w ponad dwustu klubach i dyskotekach w Polsce i za granicą. W swoim dorobku artystycznym ma już ponad 50 produkcji i remiksów. W 2013 roku założył własną, niezależną wytwórnię fonograficzną Antidoto Records, dzięki której stale realizuje swoje muzyczne marzenia, a także pomaga te marzenia spełniać innym młodym artystom wspierając ich talenty. Wielu z nich można usłyszeć w rozgłośniach radiowych.

Zara Mailov (Zara Ejzenhart – Ismayilov) - kim jest?

Wokalistka, autorka tekstów z miłości do pisania, od czasu do czasu kompozytorka, producentka, prawniczka. Członkini władz i delegatka na zjazd ZAiKS, członkini STOART, ZPAV i Akademii Fonograficznej. Redaktor naczelna magazynu muzycznego M MAG. Właścicielka agencji komunikacyjno-prawnej Rolling Stars. Promotorka prasowo-radiowa. Pasjonatka ubierania uczuć w słowa i szycia słownych kreacji dobranych odpowiednio do charakteru, stanu ducha i brzmień. Zodiakalny strzelec. W sferze wyobraźni i kreatywności strzela pomysłami z prędkością karabinu maszynowego i celnością snajpera. Uwielbia życie w mieście, książki, słońce i ludzi. Szczera do bólu, farbowana blondyna, miłująca wolność słowa ponad dobry posiłek, chłonąca dźwięki i mająca zawsze ostatnie słowo. Na gruncie pisania piosenek współpracowała między innymi z takimi Artystami jak: Tomek Lubert (Virgin), Sylwia Przybysz, Mike Johnson, Sebastian Piekarek (IRA), Piotr Konca (IRA), Mark Tysper, Patryk Kumór, Greig Watts (DWB Music), Pete Barringer, Tomek Karolak (Pączki w Tłuszczu), Saszan, Dżaga, Aga Dyk (Brathanki), Mafia Mike (Wet Fingers, MIYO), Marie Napieralska, Kasia Nova i wielu innych. Jej twórczości nie jest obcy #NR1 Na Karcie Na Czasie Youtube’a. Piosenki jej autorstwa usłyszeć można w polskich i zagranicznych stacjach radiowych oraz telewizyjnych. Tym razem poza stworzeniem utworu udziela się w nim wokalnie.

Gabriel Delgado i Zara Mailov - piosenka Jakkolwiek