Jak zaczęła się przygoda Friza i Mini Majka? Znamy prawdziwą historię

i

Autor: screen z https://www.youtube.com/watch?II-0BlNmY78 Jak zaczęła się przygoda Friza i Mini Majka? Znamy prawdziwą historię

Jak zaczęła się przygoda Friza i Mini Majka? Znamy prawdziwą historię

2020-03-11 13:36

Jak Friz i Mini Majk się poznali? Takie pytanie zadaje sobie bardzo dużo fanów Karola Wiśniewskiego. Znamy historię, jak Friz i Mini Majk zaczęli ze sobą współpracować, oraz jak ta współpraca zamieniła się w prawdziwą przyjaźń. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Friz to jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Przez rok na swój kanał tworzył projekt daily. W niedzielę 8 marca, zakończył nagrywanie na swój kanał codziennych filmów i aktualnie odpoczywa po ciężkim okresie. O tym, jak wyglądał finał daily u Karola informowaliśmy na ESKA.pl. Fani Ekipy zastanawiają się, jak doszło do współpracy Friza i Mini Majka. Poznacie prawdziwą historię i sprawdźcie, jak rozpoczęła się ta wielka przyjaźń tych dwóch influencerów. 

„Kończy się daily, ale nie kończy się rodzina” - historia Friza i Mini Majka

Karol Wiśniewski, 28 czerwca 2018 roku na swoim prywatnym profilu w serwisie Facebook, dał ogłoszenie, że poszukuje dorosłej osoby, która jest bardzo niska i ma duży dystans do siebie. Friz zaznaczył również, że bardzo dobrze płaci i czeka tylko na poważne oferty. Jeden ze znajomych Mateusza Krzyżanowskiego, znanego jako Mini Majk, oznaczył go. Panowie spotkali się i jak czas pokazał, bardzo dobrze się dogadują i razem z całą Ekipą tworzą zgraną paczkę znajomych!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE