Jak wysłać niewidzialną wiadomość przez smartfona? O takim triku mało kto słyszał!

2021-08-20 9:52
messenger
Autor: canva

Kiedyś telefon komórkowy służył jedynie do dzwonienia i pisania krótkich SMS-ów. Dziś jest sprzętem bez którego większość osób nie wyobraża sobie życia. Powód? Internet, możliwość komunikacji z innymi na wyciągnięcie ręki i oczywiście wiele ciekawych bajerów. Jednym z nich jest wysyłanie niewidzialnych wiadomości. Ten trik spodoba się każdemu, dlatego warto zapoznać się z instrukcją, jak coś takiego zrobić.

Jak wysłać niewidzialną wiadomość przez smartfona? O takim triku mało kto słyszał, dlatego może być to ciekawa informacja. Kilkanaście lat temu telefony komórkowe wyglądały całkiem inaczej, niż dzisiejsze smartfony. Większość miała szare ekrany, wystające antenki i oczywiście klawiaturę z przyciskami. Następnie wraz z rozwojem technologii przyszła pora na kolorowe wyświetlacze oraz bajery typu telefon z klapką, wysuwany lub z klawiaturą qwerty. Stopniowo również pamięć zaczynała być większa, a plików nie trzeba była przesyłać już przez podczerwień lecz szał robił bluetooth. Dziś nikt nie boi się wchodzić w przeglądarkę internetową i korzysta z niej całymi dniami, natomiast jeszcze kilkanaście lat temu naciskając przez przypadek taką ikonę każdy bał się o swój rachunek.

Oczywiście w dzisiejszych czasach rządzą dotykowe smartfony, które mają genialne aparaty oraz wiele funkcji. Jedną z nich jest wysyłanie niewidzialnych wiadomości, które choć nic nie wnoszą do życia i komunikacji, są po prostu ciekawym bajerem. Jak wysłać taką wiadomość do drugiej osoby? To banalnie proste!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Jak wysłać znikające wiadomości? [INSTRUKCJA]

Jak wysłać znikającą wiadomość na smartfonie? Choć ciężko sobie to wyobrazić, jest to możliwe i bardzo łatwe do zrobienia! Wystarczy utworzyć nową wiadomość SMS na telefonie wklepując same spacje. Następnie należy dłużej przytrzymać strzałkę i wybrać filtr 'niewidzialny tusz'. Oczywiście z takiej wiadomości nic nie wyniknie, jednak jest to bajer, który może zaciekawić niejedną osobę. Uwaga - trik działa tylko na iPhone'ach. Poniżej możecie zobaczyć instrukcję wideo z TikToka, jak coś takiego wykonać.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze