Jak wyglądał i rapował Jay-Z zanim poznał Beyonce? Śmieszny filmik, który zawstydził rapera!

2015-10-24 2:29
Jay-Z w programie Jimmy Kimmel Live
Autor: fot. YouTube/Jimmy Kimmel Live Jak wyglądał Jay-Z zanim poznał Beyonce? Zobaczcie śmieszny filmik, który zawstydził rapera!

Jay-Z może i jest jednym z najlepszych raperów w historii, ale przeszłość nie oszczędziła mu w życiu zawstydzających momentów. Zresztą chyba każdy z nas przeżywał chwile wstydu. Zobaczcie skromne początki kariery Jaya-Z zanim poznał Beyonce! Swoją drogą ciekawe, czy ona widziała to wideo?!

Jimmy Kimmel zaprosił do swojego programu legendę rapu - Jaya-Z! Twórca hitu "Empire State Of Mind" pojawił się w show tuż przed koncertem promującym jego serwis streamingowy. Dzięki wywiadowi wiemy to, jak wyglądać będzie przyszłość rapera, jaką pizze lubi Beyonce, a także co raper sądzi o byciu agentem sportowym. We wtorkowym programie odkryliśmy także największą tajemnice Amerykanina. Raper był kiedyś szczupły! Dodajmy, że wtedy jeszcze nie znał Beyonce. Internet śmieje się z zawstydzającego filmiku z Jayem-Z w roli głównej! 

Jak wyglądał Jay-Z zanim poznał Beyonce? Zawstydzający filmik!

Jay-Z, a tak naprawdę Shawn Carter ma 45 lat, ale jak powiedział, nigdy w swoim życiu nie widział niczego bardziej zawstydzającego: - "Rapując, zapomniałem wtedy tekstu. Jest to najgorszy występ jaki kiedykolwiek widziałem". W wieczornym programie "Jimmy Kimmel Live" świat poznał młodego, szczupłego, niedoświadczonego jeszcze rapera! W filmiku widzimy dużo młodszego Jaya-Z, który na sobie miał czerwoną w białe paski koszulę polo i fryzurę trochę niczym z lat 90. XX wieku. Jego wizerunek wtedy był czymś normalnym, jednak w dzisiejszych czasach jest powodem do śmiechu internautów. Nagrywając ten filmik legenda hip-hopowej sceny muzycznej podjął walkę na rymy z Busta Rhymes, DMX czy Notorius B.I.G.

Co w tym wszystkim jest najśmieszniejsze? Ubiór rapera, reakcja, czy sama nawijka? Wszystko na raz! Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Jay-Z sam się zaczerwienił! Obejrzyj filmik teraz i zobacz śmieszną reakcje! 

 

Po programie Jay-Z wszedł na scenę Barclays Center wykonując utwór "Holy Grail" z Beyonce. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze