Jak spędzisz Walentynki 2020? Twoje plany zdradzi TikTok!

2020-02-14 13:14 PO
Walentynki
Autor: Canva.com

Walentynki 2020 z TikTokiem! Aplikacja przygotowała nowy trend z okazji święta zakochanych, który sam decyduje o twoich planach na 14-lutego. Dowiedz się na ESKA.pl jak sprawdzić na TikToku z kim i gdzie spędzisz Walentynki 2020.

TikTok przygotował trend specjalnie na dzień zakochanych! Walentynki 2020 to czas miłości, czerwonych serduszek, pluszowych maskotek, ciepłych gestów i słów. Jednak nie każdy ma plany na 14-lutego, dlatego też TikTok stworzył nowy trend, który sam decyduje o tym z kim i gdzie spędzisz walentynki 2020 roku. Trend znajdziesz pod hasztagiem #mojawalentynka. Nowe tiktokowe wyzwanie zebrało już prawie 5 milionów wyświetleń i cały czas internauci chętnie dołączają do walentynkowej zabawy. Jak co roku użytkownicy nie zawodzą także swoją kreatywnością. Na TikToku nie brakuje wzruszających filmików z motywem miłosnym, tutoriali na ciekawy prezent dla drugiej połówki, a nawet nietypowych zaręczyn, czy przepysznych przepisów na walentynkowe słodkości. Media społecznościowe to świetne miejsce do dzielenia się z innymi ludźmi radością jaka idzie za Świętem Zakochanych. Dowiedz się, jak dokładnie działa najnowszy trend TikToka #mojawalentynka i sprawdź co na ciebie czeka w ten wyjątkowy dzień.

TikTok - walentynkowy trend

Najnowszy trend aplikacji TikTok #mojawalentynka króluje już w pierwszej piątce na liście popularności. Do zabawy dołączyło bardzo dużo internautów, a sam chasztag cieszy się 5 milionami wyświetleń. Trend #mojawalentynka to nic innego jak pewnego rodzaju maszyna losująca o nazwie moja miłość, która wyświetla się nad naszą głową w trakcie tworzenia TikToka. Losuje ona czas, miejsce i osobę, z którą spędzimy walentynki. Jest to świetna zabawa dla użytkowników, dlatego też nie może cię w niej zabraknąć. Zobacz co dla ciebie przygotował TikTok.

Najnowsze