Jak dobrze znasz piosenki z filmów Disneya? QUIZ

2018-03-28 18:25
Jak dobrze znasz piosenki z filmów Disneya? QUIZ
Autor: screen youtube.com/user/DisneyFilmy screen youtube.com

Znasz piosenki z Disneya jak własną kieszeń? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie i przekonaj się, czy faktycznie tak jest!

Uwielbiasz filmy Disneya, a niemal każdą piosenkę ze swoich ulubionych bajek znasz na pamięć? Najwyższy czas, żebyś swoją wiedzę poddał testowi! Poradzisz sobie z uzupełnieniem tekstów piosenek albo będziesz w stanie przypomnieć sobie, kto i w jakim filmie śpiewał jaki utwór? Sprawdź się w naszym quizie i przekonaj się, czy faktycznie zasługujesz na miano eksperta!

Jak dobrze znasz piosenki z Disneya? QUIZ

Przed tobą pytania o piosenki z najpopularniejszych disneyowskich bajek. Jeśli nie na wszystkie pytania znałeś odpowiedź, to znaczy, że czas najwyższy odświeżyć sobie filmowe klasyki i śpiewać razem z ich bohaterami!

">
Co symbolizują przedmioty w koszyczku wielkanocnym? QUIZ

Autor: brak danych

  Wielkanocny koszyczek - czy wiesz, jakie znaczenie mają przedmioty, które się w nim znajdują? Święcenie pokarmów to niezwykle istotna część Wielkanocy. Malowanie pisanek, przygotowywanie białej serwetki i przystrajanie koszyczka bukszpanem - każdy z nas dobrze zna t

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze