Jak będzie mieć na imię dziecko Wersow i Friza? Sprawdziły się podejrzenia fanów!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: JESTEM W CIĄŻY! *REAKCJE* / WERSOW Jak będzie mieć na imię dziecko Wersow i Friza? Sprawdziły się podejrzenia fanów!

EKIPA

Jak będzie mieć na imię dziecko Wersow i Friza? Sprawdziły się podejrzenia fanów!

2023-05-31 22:50

Fani nie mogą się doczekać aż Ekipa będzie mieć nową członkinię. Córka Friza i Wersow lada chwila przyjdzie na świat, a same narodziny będą jednym z najgłośniejszych wydarzeń w historii internetu w Polsce. Od kilku tygodni wiemy, że para czeka na dziewczynkę i właśnie dowiedzieliśmy się, jakie będzie mieć imię. Poznajcie je już teraz!

Spis treści

  1. Wersow i Friz - imię dziecka

Dziecko Wersow i Friza przyjdzie na świat lada chwila. Data narodzin została ujawniona, a fani już odliczają dni. W zasadzie to temat, którym żyją wierni widzowie tego duetu od lutego 2023. Właśnie wtedy para ujawniła, że spodziewa się dziecka. A chwilę później ruszyła karuzela związana z typowaniem płci. Szybko jednak wyszło na jaw, że będzie to dziewczynka, a do teraz trwały dyskusje w temacie imienia. Wśród głównych typów Lena, Tosia, Pola, Wiktoria i Emilia. Jak się okazuje, żadna z tych propozycji nie została wybrana. A wiemy to za sprawą zdjęcia, jakie w swoich mediach społecznościowych opublikowała influencerka. Gwiazdy internetu pokazały zdjęcie córki i zdjęcie podpisały znaczącym zdaniem.

Wersow pokazała zdjęcie córki. Mała M rośnie i jest bardzo podobna do Friza!

Wersow kiedyś i dziś

Wersow i Friz - imię dziecka

Imię dziecka Wersow i Friza wybierali początkowo ich koledzy z projektów Ekipa Holding. Goście imprezy gender reveal mieli za zadanie wypisać swoje propozycje na specjalnie wyciętych kartkach. Za sprawą filmu opublikowanego na kanale influencerki dowiedzieliśmy się, że to na pewno nie będzie Iga, ale być może Julia, Oliwia, Lena, Pola lub Tosia. Kilka tygodni później okazało się, że te propozycje odpadają. Zniecierpliwieni ogłoszeniem imienia fani postanowili rozpocząć poważne śledztwo. Odkopali archiwalne nagranie wideo, na którym Weronika Sowa mówi o tym, jak nazwie kiedyś swoje dziecko: 

Maja to jest taka dziewczyna, która jako jedyna mnie nie zraziła. Też tak macie, że jak miałyście koleżankę, która albo coś robiła, co wam nie odpowiadało albo komuś podpadła i od razu to imię dla dziecka odpada.

- mówiła kiedyś Wersow. Teraz dodała zdjęcie, które potwierdziło teorię fanów. Na fotografii widnieje zdanie: "Mała M rośnie". Czy faktycznie para utrzyma swoje postanowienie, by nadać córce imię Maja? Przekonamy się z końcem czerwca i początkiem lipca!

Listen on Spreaker.