Jak Baba z Chłopem. Podcast Gabrysi Gargaś

2022-02-03 13:14

Jak baba z chłopem to podcast do którego zapraszam ciekawych mężczyzn, by poruszyć z nimi tematy, o których nie zawsze głośno chcą rozmawiać. To męski punkt widzenia na temat życia, świata i emocji. Oczywiście jest masę spraw, w których się różnimy, ale to jest w tych rozmowach kręcące. Są też sprawy, w których się zgadzamy i patrzymy na nie jednakowo. W podcaście nie zabraknie też rozmów z przymrużeniem oka, dużą dawką humoru i dwuznaczności. Będzie prawdziwie, bez spinania pośladków. Chcę obalić stereotypy, że mężczyźni są racjonalistami, a kobiety kierują się tylko emocjami. Bo jak to w życiu, różnie bywa...

Spis treści

  1. CIACHO je ciacho - Janek Pirowski w w roli... hmm
  2. Relacje damsko-męskie, a seks - przepis na związek... i przyjaźń - Filip - Rudanacja

CIACHO je ciacho - Janek Pirowski w w roli... hmm

Janek Pirowski -  niepoprawny optymista, porządnie nieporządny ale pożądany.

Listen to "CIACHO je ciacho - Janek Pirowski w roli....hmm" on Spreaker.

Relacje damsko-męskie, a seks - przepis na związek... i przyjaźń - Filip - Rudanacja

Listen to "Relacje damsko-męskie, a seks - przepis na związek... i przyjaźń - Filip - Rudanacja i Gabrysia Gargaś." on Spreaker.

Gabriela Gargaś jest niepoprawną optymistką i marzycielką. Ma usposobienie indywidualistki, która chadza własnymi ścieżkami. Jej życiowe motto brzmi „Sztuką życia jest umieć cieszyć się małym szczęściem”.

Autorka popularnych powieści: „Jutra może nie być”, „W plątaninie uczuć”, "Trudna miłość", "Namaluj mi słońce" oraz „Kancelaria”, "Kancelaria - bałagan w papierach"

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze