It's You - Duck Souce, autorzy hitu Barbara Straisand wracają! Będzie nowy wakacyjny hit 2013? [VIDEO YOUTUBE]

2013-06-26 16:11

Pamiętacie przebój Barbra Streisand w wykonaniu Duck Souce? DJe ukrywający się pod nazwą Duck Souce przygotowali na wakacje 2013 kolejną muzyczną propozycję. Posłuchajcie It's You. Będzie hit?

It's You to nowy singiel duetu Duck Souce, znanego z przeboju Barbra Streisand, który w 2010 roku podbił światowe listy przebojów i stał się wielkim przebojem. Wiele wskazuje na to, że ich najnowszy kawałek zatytułowany It's You powtórzy ten sukces!

Duck Souce to DJski duet założony przez Armanda Van Heldena oraz A-Traka. Muzyka jaką tworzą to energetyczne połączenie house i disco. Olbrzymią popularność zespół zdobył w 2010 roku, kiedy to ukazała się ich piosenka Barbra Streisand, której melodia bazowała na utworze Gotta Go Home Boney M.

>>>Duck Souce - posłuchaj największych przebojów duetu na Eska.pl

Na Eska.pl możecie posłuchać najnowszego singla Duck Souce oraz Barbra Streisand. Który podoba wam się bardziej? Czekamy na wasze opinie na Eska.pl!

Zobacz It's You - Duck SouceZobacz Barbra Streisand - Duck SouceNie czytałeś jeszcze?

Najgorętsi wokaliści na wakacje 2013. Głosuj na swojego faworyta!

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze