iPhone Flip - WYGLĄD, CENA, PREMIERA. Co wiemy o składanym telefonie od Apple?

2020-09-14 14:18 jj
iPhone Flip - WYGLĄD, CENA, PREMIERA. Co wiemy o składanym telefonie od Apple?
Autor: YouTube TechKnow iPhone Flip - WYGLĄD, CENA, PREMIERA. Co wiemy o składanym telefonie od Apple?

iPhone Flip podbije rynek? Wszystko wskazuje na to, że Apple zamówiło próbne egzemplarze składanych wyświetlaczy. W internecie pojawiły się zdjęcia pokazujące, jak mógłby wyglądać konkurent dla Samsunga Galaxy Z Flip. Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Spis treści

  1. iPhone Flip - WYGLĄD
  2. iPhone Flip - CENA
  3. iPhone Flip - PREMIERA

iPhone Flip - WYGLĄD, CENA, PREMIERA. To najczęściej wyszukiwane informacje, dotyczące najnowszego modelu z nadgryzionym jabłkiem. Okazuje się, że oprócz gorącej premiery nowego iPhone 12, wszyscy są zainteresowani telefonem od Apple, który byłby konkurencją dla Samsunga Galaxy Z Flip czy Motoroli Razr. Pierwsze informacje opublikowano w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Grafika z urządzeniem o nazwie iPhone Flip szybko obiegła świat. Co już wiadomo o nowym telefonie od Apple? Kiedy premiera?

ESKA XD #001

iPhone Flip - WYGLĄD

Wszystko wskazuje na to, że najnowszy wyświetlacz w składanym iPhonie nie będzie typowy dla znanych nam już na rynku modeli. Będą to dwa oddzielne ekrany, które po rozłożeniu będą do siebie przylegać. Przerwa między nimi ma być za to niewidoczna. Taki zabieg ma ograniczyć koszty produkcji i podnieść wytrzymałość urządzenia. 

iPhone Flip - CENA

Fani gadżetów z nadgryzionym jabłkiem już zastanawiają się, ile może kosztować nowy model iPhone ze składanym ekranem. Na chwilę obecną producent jest w fazie testów, więc ciężko określić cenę, która zostanie zaproponowana w sprzedaży. Wszystko wskazuje na to, że kwota może się wahać od 700 do nawet 1100 dolarów. W Polsce jak łatwo przeliczyć, iPhone Flip może kosztować od 3900 do nawet 5900 złotych. 

iPhone Flip - PREMIERA

Co prawda iPhone Flip pozostaje wyłącznie na etapie spekulacji, jednak jeżeli potwierdzą się doniesienia chińskiego serwisu społecznościowego Weibo, to nowy iPhone Flip powinien pojawić się w sprzedaży dopiero jesienią 2021 roku. Producent, jednak może nie być zadowolony z testów urządzenia i przenieść premierę nawet na wiosnę 2022 roku. 

Najnowsze