Instastories - jak zrobić hitową relacje? Ujawniamy trzy sprawdzone triki!

2020-02-12 14:26 PO
Best Nine 2019, Instagram Radia ESKA
Autor: Kuba Adamiak

Instastories to nieodłączny element Instagrama! Wrzucanie 24-godzinnych relacji na profil stało się dla internautów codziennością. Dlatego też na ESKA.pl podrzucamy wam sprawdzone triki, które pomogą wam ulepszyć swoje posty. Dodatkowo przygotowaliśmy dla was listę aplikacji do tworzenia najpiękniejszych relacji, które powinniście mieć w swoim telefonie!

Instastories wcale nie musi polegać tylko na wrzucaniu nudnych relacji, które pójdą w zapomnienie już po 24 godzinach. Jest wiele sekretów, dzięki którym możecie ulepszyć nasze Instastories, a tym samym sprawić, by stały się one ciekawsze dla odbiorców. Takie urozmaicenie z pewnością przykuje większą uwagę, a dodanie kilku opcji, lub skorzystanie z pewnych trików da wam więcej obserwujących. Takie relacje mogą być ciekawe, kreatywne i różniące się od innych, a sposób wykonania ich wykonania jest naprawdę banalnie prosty.

Instastories - jak zrobić ciekawą relacje?

Zastanawialiście się jak zrobić Instastories, które przyciągnie milionów użytkowników? Sprawi, że znajomi będą wam zazdrościć i i głowić się w jaki sposób stworzyliście hitowe Stories. Mamy dla was 3 sztuczki, dzięki którym zyskacie nowych obserwujących!

  • Wypełnienie ekranu kolorem

Aby uzyskać jednolity kolor tła, dzięki któremu możesz ukryć pewne rzeczy wcale nie musicie malować Stories ręcznie przy użyciu pędzla. Istnieje opcja pozwalająca uzyskać kolorowe tło za pomocą jednego przycisku. Wystarczy tylko kliknąć w efekt ręcznego malowania tła, a następnie wybrać ulubiony kolor. Po jego wybraniu należy przytrzymać palcem ekran kilka sekund i automatycznie tło stanie się jednolite.

  • Wszystkie kolory tęczy

Zapewne doskonale wiecie, że możecie zmienić kolor swojego napisu, jednak nie trzeba ograniczać się tylko do barw, które proponuje aplikacja na pierwszy rzut oka. Po przytrzymaniu palcem jednego z kolorów wyświetli się cała tęcza barw, z której macie możliwość wyboru nieoczywistych odcieni. 

  • Wymazywanie tła

Jeśli chcecie uzyskać jednolity kolor tła w celu utajnienia pewnych informacji z relacji, ale zależy wam także na tym, aby zdradzić co nieco widzowi, koniecznie przyda nam się narzędzie gumka, dzięki któremu możecie sami ustalić, jak dużo treści ma być widocznej. 

Instastories - aplikacje na telefon

Instagram sam w sobie kryje pełno sztuczek i trików, dzięki którym możemy ulepszyć nasze relacje. Warto jednak pójść jeszcze o krok na przód i pobrać aplikacje stworzone dla fanów kreatywnego Instastories. Apki, którym warto się przyjrzeć to zdecydowanie: Unfold, StoriesEdit, Storybeat, a także StoryArt.

Najnowsze