Instagram - triki, których z pewnością nie znasz! Poznaj sekrety aplikacji

instagram
Autor: pixabay.com

Instagramowe triki, które powinien znać każdy użytkownik tej aplikacji czekają na was poniżej!Popularna platforma ma w sobie multum przeróżnych sztuczek z wielu kategorii, które ułatwią ci funkcjonowanie i pozwolą stać się jeszcze bardziej popularnym instagramerem.

Instagram jest jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych na całym świecie. W dobie internetu, każdy tę aplikację ma zainstalowaną na swoim telefonie, a co najważniejsze czynnie jej używa każdego dnia. Instagram jest serwisem bardzo prostym i intuicyjnym w obsłudze, jednak ma w sobie także wiele ukrytych trików i funkcji, które jak się okazuje nie są znane przez wszystkich internautów. Poniżej przygotowaliśmy listę najlepszych trików na Instagram w 2021 roku! Każdy miłośnik tej aplikacji powinien je znać, aby móc świadomie każdego dnia zwiększać popularność swojego profilu społecznościowego.

Dowiedz się już teraz, w jaki sposób można włączyć w aplikacji upragniony tryb nocny. Jak dzielić Insta Story innego użytkownika na twoim Insa Story, lub jak ustawić niestandardowy kolor twojego tekstu, tak aby nikt inny nie miał takiego samego wyglądu grafiki jak na twoim profilu. Instagram ma w sobie niezliczoną ilość prawdziwych i ciekawych uwagi użytkowników sztuczek, jednak aby wszystkie je poznać, należy tę aplikację dogłębnie przestudiować. Może mimo wszystko warto? Większa wiedza na dany temat jest w końcu świetnym początkiem do tworzenia własnego biznesu w mediach społecznościowych.

Instagram - ukryte triki 

  • Wypełnianie kolorem całego tła w Insta Story - wybierz kolor w drawing tool, a następnie przytrzymaj palec na środku ekranu!
  • Nie pokazuj swojego Insta Story wszystkim - zanim wybierzesz zdjęcie z galerii lub wideo, przejdź do Story Controls, które znajduje się w lewym górnym rogu i wybierz opcję Hide story form, a następnie wybierz osoby, którym ma się twoje Story nie pokazywać. 
  • Wyciszenie Insta Story innych osób - jeśli nie chcesz przez jakiś czas widzieć relacji osób, które obserwujesz wystarczy, że przytrzymasz palcem na ikonie z ich zdjęciem, a następnie kliknij opcję Mute. 
  • Posty, które polubiłeś sam - nie wiesz, gdzie je znaleźć? To bardzo proste! Wystarczy, że wejdziesz w menu ustawienia, następnie wybierzesz konto, a potem opcję Posty, które lubisz. 
  • Włączenie trybu nocnego - motyw ciemny znajduje się w ustawieniach aplikacji, a więc w pierwszej kolejności to właśnie tam musisz się wybrać. Następnie klikasz opcję motyw i wybierasz funkcję Ciemny. 
Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!
Najnowsze