Instagram 2021 - dodawanie linków w końcu będzie możliwe dla wszystkich? Jak będzie działać nowość?

Instagram
Autor: pixabay.com

Instagram w końcu pozwoli wszystkim użytkownikom dodawać linki do Insta Stories? Opcja ta jeszcze do niedawna była dostępna tylko i wyłącznie dla okrojonego grona użytkowników, którzy spełniali jeden wymóg. Na jakiej zasadzie dodawanie linków będzie funkcjonowało teraz? Zobaczcie sami!

Instagram to jedna z najbardziej popularnych i rozchwytywanych aplikacji społecznościowych naszych czasów. Użytkownicy szczególnie ukochali sobie możliwość dodawania do profilu 24-godzinnych relacji, które po tym czasie uciekają z sieci. Jedyny dyskomfort, na jaki narzekała znaczna część internautów, to był brak możliwości linkowania różnych stron za pośrednictwem Insta Story. Taki trik robić mogły tylko i wyłącznie osoby, które spełniały jeden warunek, a mowa o posiadaniu 10 tysięcy osób obserwujących. Dopiero od tej liczby użytkownicy mogli udostępniać linki do różnych stron swoim obserwatorom umieszczając je właśnie w danym Insta Stories. Obecnie funkcja ta działa na zasadzie swipe up, czyli przysuwania placem po ekranie od dołu do góry.

Dopiero w ten sposób Instagram przenosił nas w umieszoną stronę pod linkiem. Teraz nieco to się zmieni! Instagram właśnie pracuje nad opcją naklejka link, który ma działać na tej samej zasadzie co naklejka lokalizacja, gif, oznaczenie itd. Czy po tych zmianach, które najprawdopodobniej wejdą w życie już wkrótce możemy spodziewać się, że dodawanie linków będzie dostępne na profilach wszystkich użytkowników? Nawet tych, którzy nie spełniają wymogą posiadania 10 tysięcy obserwujących? 

Instagram wprowadza zmiany w linkowaniu 

Instagram pracuje nad naklejką link, dzięki której użytkownicy będą mogli dużo sprawniej i szybciej umieścić wybrany przez siebie link w Insta Stories, ale czy nadchodzące zmiany oznaczają także, że użytkownicy z mniej niż 10 tysiącami osób obserwujących również uzyskają do nich dostęp? Bardzo możliwe. Na te informacje jeszcze musimy poczekać! 

Instagram - sztuka czy erotyka?
Najnowsze