Inna: Yalla - rekordowy teledysk z Rumunii

2015-12-18 14:18

Klip do utworu Yalla to rekordowy teledysk z Rumunii, który w ciągu miesiąca od premiery w serwisie YouTube obejrzano ponad 11 milionów razy. Yalla to piosenka rumuńskiej wokalistki o pseudonimie Inna.

Klip do utworu Yalla to rekordowy teledysk z Rumunii. Piosenkę nagrała Elena Alexandra Apostoleanu wokalista, która pracuje pod pseudonimem Inna. Pochodząca z Rumunii piosenkarka jest znana z takich utworów jak Love, Bop Bop, Hot, czy Cola Song. Inna tworzy muzykę głównie w stylu dance i eurodance.

Rekordowy teledysk z Rumunii

Teledysk wokalistki do utworu Yalla w serwisie Youtube zdobył 11 milionów odtworzeń zaledwie w ciągu miesiąca od dnia premiery. Yalla to singiel promujący czwarty album Innej. - Yalla to jedna z najbardziej dynamicznych piosenek na moim najnowszym albumie Inna. Jestem bardzo szczęśliwa, że teledysk nakręciliśmy w Marakeszu. Nie mogłam doczekać się reakcji moich fanów po obejrzeniu klipu - mówi o swoim singlu wokalistka. Inna jest jedyną europejską artystką, której teledyski na Youtube zostały odtworzone ponad miliard razy.

Koncerty 2016: kto wystąpi w Polsce w 2016 roku? Dowiedz się, których występów nie możesz przegapić!

KL

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze