Inna: Yalla - rekordowy teledysk z Rumunii

i

Autor: Fot. Screen z YouTube Teledysk w ciągu miesiąca obejrzano 11 mln razy

Inna: Yalla - rekordowy teledysk z Rumunii

2015-12-18 14:18

Klip do utworu Yalla to rekordowy teledysk z Rumunii, który w ciągu miesiąca od premiery w serwisie YouTube obejrzano ponad 11 milionów razy. Yalla to piosenka rumuńskiej wokalistki o pseudonimie Inna.

Klip do utworu Yalla to rekordowy teledysk z Rumunii. Piosenkę nagrała Elena Alexandra Apostoleanu wokalista, która pracuje pod pseudonimem Inna. Pochodząca z Rumunii piosenkarka jest znana z takich utworów jak Love, Bop Bop, Hot, czy Cola Song. Inna tworzy muzykę głównie w stylu dance i eurodance.

Rekordowy teledysk z Rumunii

Teledysk wokalistki do utworu Yalla w serwisie Youtube zdobył 11 milionów odtworzeń zaledwie w ciągu miesiąca od dnia premiery. Yalla to singiel promujący czwarty album Innej. - Yalla to jedna z najbardziej dynamicznych piosenek na moim najnowszym albumie Inna. Jestem bardzo szczęśliwa, że teledysk nakręciliśmy w Marakeszu. Nie mogłam doczekać się reakcji moich fanów po obejrzeniu klipu - mówi o swoim singlu wokalistka. Inna jest jedyną europejską artystką, której teledyski na Youtube zostały odtworzone ponad miliard razy.

Koncerty 2016: kto wystąpi w Polsce w 2016 roku? Dowiedz się, których występów nie możesz przegapić!

KL